Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як правильно вибирати іграшки для сексу і чому секс-шоп — це не страшно

Марина Дригола
Марина Дригола
20 травня 2023 7 хвилин читання

Завдяки ЗСУ сьогодні українці мають змогу святкувати День усіх закоханих (а також святий Рамштайн). Тілесна психологиня Марина Дригола розповіла для SPEKA, як правильно поєднувати секс і tech, тобто як вибирати сексуальні іграшки, які потішать і вас, і партнера чи партнерку. Виявляється, tech-частини у цьому процесі аж ніяк не менше, ніж сексуальної. 

Нумо розбиратися. 

Одна моя подружка соромиться заходити у секс-шоп, бо вважає, що страшенно розгубиться, коли побачить все те різноманіття, і не зможе нічого вибрати. Тому вивчає огляди девайсів, але це їй не допомагає.

Інша не наважується обрати першу іграшку, бо хоче гарантовано знати, яка саме задовольнить її бажання. Вона преться від різних високотехнологічних пристроїв, але не дуже у контакті з відчуттями свого тіла.

Третя добре розуміється на класичних іграшках та новинках, знає, що саме підійде для різних потреб. Вона може завіятися з вами у секс-шоп і провести повноцінну екскурсію, щоб ви зрозуміли, як вибрати іграшку, що підійде саме вам. 

Трохи теорії: які бувають вібратори та мастурбатори?

Іграшки існують жіночі, чоловічі та парні. Це класична класифікація, на яку можна орієнтуватись, але спиратись на неї повністю не варто — що більше довіри формальним класифікаціям та типізаціям, то менше творчості. 

Деякі нібито «жіночі» іграшки чудово додають цікавих відчуттів чоловікам, а чоловічі іграшки виглядають так привабливо і навіть загадково, що я й собі хочу мати такі космічні девайси у шафі, щоб час від часу торкатись їх пальчиками — вони часто зроблені з неймовірних на дотик матеріалів.

Tenga створений з використанням термопластичного еластомеру Tenga створений з використанням термопластичного еластомеру

У мастурбатора Tenga це, наприклад, TPE — термопластичний еластомер, він неймовірно приємний на дотик. Як на мене, мастурбатори часто мають такі рельєфи та спокусливі форми, що коли потримаєш їх у руках, переживаєш таку тактильну насолоду, що жіночої іграшки вже не треба. Одного разу почула: «Мені іноді людей не так приємно торкатись, як цих штук».

Взагалі я дівчина, яка більше преться від нових секс-іграшок та топових моделей мотобайків, ніж від свіжої моделі айфона. Бо секс-іграшки та двоколісний транспорт — це пристрої, що викликають яскраві тілесні та емоційні переживання. Тому моя стаття загалом про емоційний та чутливий вибір іграшок. 

Вібратори створені тільки для жінок?

Ні, це стереотип. Існує купа опцій, які дуже тішать під час парного використання.

Найкрутіші мають тактильно приємний гіпоалергенний медичний силікон, іноді частково спеціальний пластик, зручні анатомічні форми, ергономічний дизайн, стильні кольори та зручну вагу, від якої ваша рука не втомиться, навіть якщо ви захочете довго і по-різному бавитись. 

Вони загалом водостійкі та мають зручну зарядку. До речі, на особливо витончені та якісні відчуття впливають саме мотори, які створюють вібрацію в іграшці. А також поєднання типів стимуляції.

Наприклад, бренд Womanizer використовує дві повітряні камери (мотори), а Satisfyer — одну.

Як підібрати іграшку під вашу чутливість?

Різноманіття існує саме для того, щоб можна було обрати іграшку саме під вашу чутливість. Якщо чутливість висока, потужний мотор може вас дещо втомлювати. Тому деякі іграшки мають однакові назви, але відрізняються цифровими позначками. 

Іноді це про потужність, про розтруб, крізь який виходить повітря (для вакуумних стимуляторів), іноді це фактичний розмір частин іграшки (як у Satisfyer G Rabbit, в якому одна частина занурювана, а друга створена для зовнішньої стимуляції). Для зручності  треба обрати таку, де відстань між частинами іграшки відповідає вашій анатомії. 

І чоловікам, і дівчатам треба знати свої розміри, щоб не промахнутися І чоловікам, і дівчатам треба знати свої розміри, щоб не промахнутися

Які новітні технології використовують у секс-іграшках?

Повернемося до технологій: бренд Satisfyer вже досить давно використовує Bluetooth для з'єднання з телефоном. У мобільному застосунку є купа опцій — цікаві патерни та малюнки вібрацій, чатик, можливість зателефонувати партнеру, впливати дистанційно на його стан силою і частотою вібрацій, самостійно створювати індивідуальні програми з авторськими «малюнками», додавати музику, завантажувати поширені схеми вібрацій інших користувачів.

Різноманітні засоби онлайн-керування вібрацією для партнера — просто золото. Це ж емоційний зв'язок із ним, можливість чути або спостерігати за його реакцією навіть на відстані, насолоджуватися тим, як він чи вона реагують на ваші дії, запитувати про відчуття та бажання.

У магазинах та оглядах все таке гарне! А ще ці рейтинги та особисті критерії секс-блогерів.

Як обирати і що обирати?

Як на мене, в оглядах багато власного досвіду, багато інформації про технічні властивості, але недостатньо коментарів про те, які відчуття дає іграшка. З мого власного досвіду чутливої дівчини, а також психолога і тілесного терапевта, вибір може залежати саме від того, чого ви хочете досягти.  

Я гурман і знаю, як від будь-якої іграшки отримати більше, ніж просто від високотехнологічного пристрою. Залежно від контексту мені можуть подобатися контрастні відчуття: швидко, інтенсивно, глибоко, повільно, ніжно, легенько. Цього можна досягти багатьма різними інструментами. Все на волю вашим відчуттям та креативності. 

Але мені ще важливо, що я хочу відчувати у моменті емоційно — який контакт із партнером, які у нас будуть ролі або переживання, які фантазії я хочу з ним реалізувати. 

До речі, поки готувала статтю про іграшки, загралась однією з них так, що розрядила батарейку  До речі, поки готувала статтю про іграшки, загралась однією з них так, що розрядила батарейку 

Щоб не робити паузу на зарядження, я використала її не за інструкцією, і гра неочікувано закінчилася сквіртом. Якщо я вам скажу, що це Satisfyer Sexy Secret, ви, напевно, здивуєтесь: як це можливо?

На мою думку, у виборі іграшок значення має лише ваше знання того, чого ваше тіло хоче, які відчуття ви шукаєте та який стан вам потрібен.

Спрацює тільки те, що ви знаєте про себе. Відколи я дізналась, що сексуальні фантазії — повідомлення та підказки від нашої підсвідомої частини, моє життя змінилося. Мені стало неймовірно цікаво спостерігати за собою, відстежувати свої бажання у сексі, фантазії та враження.

Все ж таки, яка іграшка найкраща? 

Є два моменти: або зручна (яка швидко доводить вас до бажаного стану), або навіть проста, але до якої ваша уява домальовує купу деталей, подій та обставин і ви створюєте такий настрій, який пам'ятаєте потім ще не один день.

Тут, знаєте, як у дитинстві, коли діточки з гілочки роблять пістолет і він нормально так стріляє, навіть собаки та коти розбігаються, якщо цією гілочкою в них цілитися. Наша уява — ключове!

Де брати детальну інформацію про іграшки

  • Читати розгорнуті огляди (але не рейтинги, бо ми всі дуже різні) блогерів, яким довіряєте.
  • Заходити у секс-шоп, як у магазин із тістечками: все подивитися, помацати, потримати у руках, послухати вібрацію, поставити багато питань.
  • Відвідати секс-шоп з тими, хто має досвід та власні пріоритетні моделі й може поділитися досвідом відчуттів.

Класних нам усім досліджень, і нехай передові технології допомагають розвивати зв'язок зі своїм тілом, бажаннями, задоволенням та поглиблювати власний еротичний досвід. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Топ 7 застосунків для особистих фінансів замість російських, якими ви користувалися досі

Назарій Присяжнюк 23 години тому

Скільки заробляє Tinder та як працюють його алгоритми

Олександр Тартачний 28 вересня 2023 10:18

Штучне рішення. Як синтетична їжа допоможе людству не вимерти від голоду

Юлія Даниленко 14 вересня 2023 15:30

Як побудувати стартап у $15 млн та до чого тут гра у Twitter. Builders в IT

Юлія Даниленко 12 вересня 2023 15:36

WhatsApp дозволить використовувати сторонні месенджери у своєму застосунку

Богдан Камінський 11 вересня 2023 16:16