Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Рейтинг популярності секс-іграшок від Prom.ua

7 лютого 2023 3 хвилин читання

Редакція SPEKA не великі експерти у підтриманні психологічної стійкості, але одне ми знаємо напевне — секс відіграє у цьому непересічну роль. Але саме з цією фізіологічно невід'ємною частиною життя в українців неабиякі проблеми в останній рік. Окрім того що багато пар розділені тисячами кілометрів, тримати рівень лібідо під обстрілами теж непросте завдання. Що ж робити? 

Рейтинг секс-іграшок від Prom.ua: українки обирають іграшки чорного та фіолетового кольорів Рейтинг секс-іграшок від Prom.ua: українки обирають іграшки чорного та фіолетового кольорів

Сексологи впевнені, що ситуацію врятують секс-іграшки, і радять дивитися на них як на хелсі-девайс, завдання якого насамперед підтримувати ваше тіло і психіку у здоровому стані (ми ж всі в курсі, що під час оргазму виробляється окситоцин?), а також хороший спосіб урізноманітнити своє, не надто різноманітне зараз в Україні дозвілля. 

Щоб зорієнтуватися у пропозиції на ринку, а також в уподобаннях співгромадян, ми звернулися до маркетплейсу Prom.ua, який допоміг відібрали топ-5 популярних брендів і топ-8 видів товарів для задоволення. 

Топ популярних брендів для сексу: рейтинг Prom.ua

За даними Prom.ua, українці найчастіше обирають для інтимних розваг товари від таких брендів:

 • Lovense ~4500 грн. 
 • Satisfyer ~1300 грн. 
 • Pretty Love Bishop ~ 570 грн.
 • Egg SohO ~520 грн.
 • Lola ~1660 грн. 
Рейтинг популярних брендів для сексу від Prom.ua: у тренді Lovense, Satisfyer, Lola Рейтинг популярних брендів для сексу від Prom.ua: у тренді Lovense, Satisfyer, Lola

Варто наголосити на топових марках лубрикантів (бо це і найпопулярніший товар) — Lubrix, We-Vibe та Deelaska. Серед збуджувальних засобів лідирують марки Pjur, Ogrie та Intt. 

Топ популярних товарів для сексу: рейтинг від Prom.ua

У категорії інтимних товарів українці найчастіше замовляють такі іграшки та аксесуари: 

 • лубрикант для анального сексу; 
 • жіночий фалоімітатор (фалос реалістичний); 
 • вібратор для клітора; 
 • анальну пробку з кристалом;  
 • реалістичні вібратори з кібершкіри;
 • віброяйце з пультом керування;
 • смартвібратор з дистанційним керуванням;
 • подвійний фалоімітатор-вібратор («кролик").
Рейтинг популярних товарів для сексу від Prom.ua: українці купують лубриканти, вібратори та фалоімітатори Рейтинг популярних товарів для сексу від Prom.ua: українці купують лубриканти, вібратори та фалоімітатори

Жінки найчастіше обирають інтимні товари чорного кольору. Також великий попит є на секс-іграшки фіолетового, рожевого та тілесного кольорів. А чоловіки активно купують речі тілесного кольору, чорного та білого кольорів. 

Чоловічий вибір достатньо традиційний — це мастурбатори. До речі, сексологи не радять терпіти раптове збудження, тож цей девайс варто носити із собою десь поруч із носовими хустинками. Тільки не забувайте про гігієну.

До речі, про гігієну. Не всі секс-іграшки однаково корисні — у прямому сенсі. Правило «не обирати найдешевше» так само релевантне для цих товарів і насамперед стосується матеріалів, з яких вони зроблені. Пам'ятайте, що гігієна девайсу до і після  використання — запорука вашого статевого здоров'я. А отже треба обирати іграшки з не пористих матеріалів, які можна ретельно вимити і де точно не буде шансів для розмноження бактерій. 

Про безпечне застосування секс-іграшок SPEKA напише окремо.

 А поки що — більше вам задоволень у житті. Неважливо, у парі чи stand alone, ми не маємо забувати про наше тіло і його чуттєвість. 

 

 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як вести комунікацію під час кризи: кейс бренда YASNO

Єлизавета Гогілашвілі 6 вересня 2023 16:42

Кризові комунікації: як несприятливі події перетворити на можливості

Аліна Стєклова 18 серпня 2023 17:00

Які компанії дебютували у рейтингу найбільших IT-компаній України влітку 2023 року

Богдан Камінський 14 серпня 2023 14:21

Як українські компанії захищають дані користувачів — дослідження

Богдан Камінський 26 липня 2023 19:06

Як бізнесу створити вдалий інформаційний привід та зробити його віральним: три техніки, п’ять дієвих форматів та п’ять обов'язкових правил

Victoria Bereshchak 26 липня 2023 14:00