Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як бажання сексу штовхає людство до інновацій і створення вбивчих роботів

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко Журналістка, tech-експертка, співзасновниця SPEKA
30 листопада 2022 4 хвилин читання
«До 2030 року люди почнуть займатися сексом з роботами. До 2035-го більшість із нас купуватимуть аксесуари для віртуального сексу»

Ці не надто пророчі слова написав у 2015 році британський футуролог Єн Пірсон. За його прогнозами, у 2050 році сексом з роботами займатимуться набагато частіше, ніж з людьми. 

30 листопада — Міжнародний день сексу. І хоча через клятих росіян більшість українців не празнували, а найприємнішими картинками в інтернеті стали ранкові зведення Генштабу, ми проаналізували, як жага людства до сексу сприяє технологічним інноваціям. 

Або так, або вони мріють про повстання Або так, або вони мріють про повстання

Отже, завдяки прихильникам порно світ отримав: 

Інтернет з високою пропускною здатністю

Саме поціновувачі дорослих матеріалів стали основними споживачами «раннього» інтернету, зазначає Парчен Басс, автор книги «Сексуальний двигун: Як порнографія сприяла розвитку комунікацій — від Гутенберга до Google».

Зокрема, він пояснює, що висока пропускна здатність інтернету вперше знадобилася тим, хто хотів мати доступ до більш якісних порнографічних зображень. 

E-commerce 

Концепція електронної комерції також у багатьох сенсах завдячує своєю появою порнографії.

Підписуйтеся на наші соцмережі

«Індустрія переконливо продемонструвала, що споживачі готові робити покупки в інтернеті та використовувати кредитні картки для здійснення покупок», — наголосив дослідник Фредерік Лейн у своїй книзі «Obscene Profits: The Entrepreneurs of Pornography in the Cyber Age». 

Він пояснює, що різноманітні механізми онлайн-продажів тренувалися саме на порноіндустрії: йдеться і про підписку на сайти, і про промоматеріали або перший безкоштовний місяць відвідування.   

Стримінги і застосунки для обміну фото

Snapchat, мобільний застосунок, що дозволяє надсилати зображення, яке самознищується через кілька секунд, активно використовують саме для надсилання інтимних фото. 

Ми не можемо поставити тут нюдси з Snapchat, але перелякану картинку — можемо. Джерело: protectyoungeyes.com Ми не можемо поставити тут нюдси з Snapchat, але перелякану картинку — можемо. Джерело: protectyoungeyes.com

Відеочати також великою мірою завдячують своєю популярністю і розвитком порноіндустрії. 

Робототехніка

Щороку роботи стають дедалі більш складними і багатофункціональними, але чи не найбільше бʼються над тим, щоб зробити їх максимально схожими на людей за поведінкою, а також на вигляд і на дотик, саме ті, хто розробляє секс-ботів. 

Наприклад, вчені з Каліфорнії розробили штучну шкіру, яка дозволить роботам відчувати дотик. Шкіра зроблена з гідрогелю, для передання даних її нашпигують спеціальними сенсорами. 

Штучна шкіра дозволить роботам справді відчувати дотик Штучна шкіра дозволить роботам справді відчувати дотик

А компанія RealDoll пропонує своїм клієнтам не тільки дуже реалістичних ляльок, але й тури своєю фабрикою у стилі Вестворлду. Стійке враження, що ані оригінальний фільм 1973 року, ані серіал Нолана і Джой вони не дивилися. 

До речі, згідно з дослідженням SexualAlpha, 37,5% їхніх респондентів віддали б перевагу сексу з роботом, а не випадковому сексу з малознайомою людиною (30,1%).

До нормалізації сексу з роботами, про яку попереджав Пірсон, людству ще вочевидь далеко. Реалістичні ляльки дорогі, складні в експлуатації і, на превелике щастя, наразі нічого не відчувають. 

52,2% респондентів з попереднього дослідження вважають, що використання секс-роботів призведе до зменшення рівня сексуального насильства, але хотілося б, щоб воно не призвело до збільшення рівня насильства над роботами. 

Не знаю, як ви, а особисто я мала б упередження щодо людини, яка здатна копнути робота Boston Dynamics. 

Застосунки та пристрої для людей з інвалідністю

В останні роки sextech активно розвивався щодо інклюзивності, зокрема, сексуальні іграшки, що керуються голосом або через застосунок, дозволяють використовувати їх людям з інвалідністю.

 

 

 

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

НАТО виділяє $1,1 млрд на ШІ та космічні технології

Владислав Паливода 18 червня 2024 13:09

PRO наголоси, академічно правильну українську, приказки та сракознавство

Наталя Місюк 14 червня 2024 17:45

Український технічний саміт розпочинається у Лондоні

Владислав Паливода 12 червня 2024 12:33

Обираємо інструменти для тестування кросбраузерності: популярні сервіси для QA

IT-команда NIX 5 червня 2024 15:30

Інтернет, мобільні телефони, ШІ та інші: технології, що змінили світ

Ірина Керебко 4 червня 2024 18:15