Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як почати бізнес на OnlyFans

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
29 травня 2023 3 хвилин читання

Business Insider зв'язався з деякими виробниками контенту для дорослих на OnlyFans і розпитав, як почати заробляти на платформі.

Робітниці отримують від платформи 5- та 6-значні суми за місяць. Проте не завжди легко вийти на такі зарплати, починаючи з нуля, зазначають моделі.

Як залучити аудиторію на OnlyFans

Головна помилка, якої припускаються новачки у OnlyFans, це відсутність реклами. Пані повідомили, що основні їх підписники прийшли після реклами у соцмережах. Найбільше у просуванні контенту їм допомогли Twitter, Reddit і TikTok.

Три панянки заявили, що Reddit був їхнім найбільшим джерелом передплатників OnlyFans. Вони рекомендували завчасно публікувати пости та визначати зручні для секс-працівників субреддіти. Вони рекомендують ставити свої «новини» вранці, щоб отримати більше трафіку.

Як почати заробляти на OnlyFans

Початківці можуть стартувати заробіток на OnlyFans кількома способами, зокрема через передплату, обмін повідомленнями з оплатою за перегляд.

Творці отримують 80% доходу, який вони генерують через платформу, а компанія — решту 20%.

Передплата – це найпростіший варіант для творців, які хочуть монетизувати свій вміст OnlyFans. Проте він більше підійде для популярних пані з достатньою аудиторією.

Скільки стягувати плату за підписки, залежить від творця, і це може бути складно визначити. Досвічені пані можуть стягувати 70$ за три місяці «передплати».

Інший спосіб — прямий обмін повідомленнями з шанувальниками, які сплачують комісію за повідомлення або фіксовану плату. 

Також прибуток можна отримувати від чайових.

Пані рекомендують створювати більше коротких постів. Так, наприклад, замість 10-хвилинного відео за $10 вони рекомендують розрізати його на багато дешевших частин, які разом будуть коштувати $50.

Чому OnlyFans не для всіх

SPEKA також зв'язалась з інсайдеркою на OnlyFans, яка поділилась своїм досвідом роботи на платформі. Вона також зазначила, що OnlyFans далеко не для всіх.

На OnlyFans практично неможливо нормально заробляти без аудиторії. Однак є ще можливість роботи у команді з куратором — «так можна заробити нормально».

Чому працювати на себе — не варіант?

Знову ж таки аудиторія. Багато хто вважає що це легко, що достатньо регулярно викладати дорослі матеріали, і ви вже почнете заробляти. Я знаю достатньо дівчат, які так починали і швидко розчаровувались — бо так це не працює. Треба себе рекламувати, або працювати у групі з куратором.

У чому полягає робота з куратором?

Надається куратор, який знаходить клієнтів і спілкується з ними. Ми маємо тільки викладати контент та спілкуватись на камеру за замовленням.


Тобто за такого варіанта все досить просто?

Насправді ні. Це реальна робота, де ми маємо виконувати ТЗ за запитом клієнта. Воно може бути яким завгодно, але якщо там справді якийсь треш, то ми маємо право відмовитись.

Скільки можна заробляти на місяць, працюючи з куратором?

Наскільки мені відомо, у середньому 70 тисяч (гривень). Я ж працюю на себе.

Які внутрішні відчуття від такої роботи?

Все залежить від моральної складової людини. Хтось відноситься до цього легко, комусь навіть просто смішно. Є люди яким справді важко сидіти на вебкамі і удавати що все подобається, ще й при цьому виконувати сексуальні реквести. Іноді просто морально важко спілкуватися з аудиторією. Це все не по справжньому, і це викликає спустошення, особливо якщо не заробляєш.

У тебе є ще інша робота?

Так, я працюю швачкою на виробництві. Відчуття від першої і другої роботи приблизно однакові — часто доводиться робити те, що не хочеш. Обидві роботи — не моя мрія, але принаймні я можу себе забезпечити.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Наша мета — дохід у 1% від ВВП України»: Артем Бородатюк про бізнес в умовах війни, майндсет підприємця та вигорання

Олександр Тартачний 13 вересня 2023 17:33

Як не загубитися у цифрах, витиснути максимум із ШІ та обрати технології для MVP-стартапу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 11 вересня 2023 09:00

Заспокійливе для себе та директу: як бути на зв’язку з клієнтами та не зʼїхати з глузду

Маргарита Кудрина 10 вересня 2023 14:00

Меми, інтерес до фізики та падіння акцій: що спричинив ажіотаж довкола надпровідника LK-99

Олександр Тартачний 5 вересня 2023 09:35

Вчасно та ефективно: як українські підприємці цифровізують бізнес під час повномасштабного вторгнення

Владислав Миронович 4 вересня 2023 17:00