Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
26 травня 2023 2 хвилин читання

Співробітники TikTok діляться персональними даними і скаргами користувачів на платформі Lark з тисячею співробітників. Про це повідомляє The New York Times.

Згідно з документами, отриманими NYT, на платформі доступні фотографії користувачів, країна проживання, IP-адреса, пристрій та ідентифікатори, водійські права американських користувачів. Також на платформі був потейційно неприйнятний контент деяких користувачів, зокрема матеріали сексуального насильства над дітьми. 

Як повідомили деякі стурбовані працівники TikTok, співробітники у Китаї та інших країнах могли легко побачити ці матеріали.

Як раніше заявляв виконавчий директор TikTok Шоу Чу, такі дані зазвичай використовували інженери Китаю задля «ділової мети» і що компанія має «суворі протоколи доступу до даних» для захисту користувачів.

Алекс Хаурек, представник TikTok, назвав інформацію видання застарілою і додав, що TikTok змінив спосіб оброблення інформації про американських користувачів і почав надсилати ці дані на сервери у США.

Хаурек не коментував обмін даних користувачів TikTok у групах Lark китайськими співробітниками. Але наголосив, що багато чатів закрили торік після розгляду внутрішніх проблем.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У TikTok з'явилася функція пошуку роликів через Google

Артем Житкевич 13 годин тому

Китайська "війна ста моделей" штучного інтелекту може закінчитись

Юлія Мирська 23 години тому

Китай звинуватив США у систематичних кібератаках на Huawei

Артем Житкевич 21 вересня 2023 21:44

Китайський виробник електромобілів Nio представив свій перший смартфон

Юлія Мирська 21 вересня 2023 09:14

TikTok представив спосіб маркування контенту, створеного ШІ

Юлія Мирська 20 вересня 2023 15:34