Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Work.ua відмовляється від російськомовної версії

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
24 жовтня 2022 2 хвилин читання

Популярний портал пошуку роботи відмовляється від російської мови на своєму ресурсі та закликає компанії зробити так само. Work.ua пропонує чекліст, як це зробити.

Work.ua на кожній сторінці російськомовної версії почав закликати переходити на українську та розробив суперчекліст для компаній, навіщо та як бізнесам переходити на українську.

«Підтримка двох мов для бізнесу затратніша і до того ж російська точно призведе до репутаційних втрат. При цьому українська вже 100% має бути навіть у східних регіонах», — вважають у Work.ua. Саме тому, що:

1. Підтримка двох мов — дорожча і сповільнює процеси. Намагання підтримувати дві мови у документообігу, проведенні нарад, листуванні, навіть просто в офісному спілкуванні потребуватимуть значно більше ресурсів.

2. Репутаційні ризики. Частина суспільства після початку війни однозначно перейшла на українську, і кожен бізнес, що намагатиметься зі своїх причин ще підтримувати російську, буде наражатися на хейт та нерозуміння. Бо так фактично підтримують мову та культуру окупанта.

3. Внутрішні конфлікти в колективах. Підтримка російської в компаніях буде призводити до конфліктів у колективах. Можливо, неявних, але вони будуть. 

4. Англійська як друга, а не російська. Кожен бізнес, що задумується про майбутнє, вже зараз має починати розвивати англійську як другу робочу мову. У конкуренції та ефективності завтра будуть перемагати ті, хто зможе краще взаємодіяти із західним світом і його представниками. А розвивати три мовні версії сайту — то вже точно перебір.

Щоб допомогти з переходом, у Work.ua розробили детальний суперчекліст «Як бізнесам переходити на українську мову».

Як повідомлялося раніше, сервіс пошуку роботи Work.ua прибрав із сайту вакансії шлюбних агенцій та стримінгових сервісів. Це рішення коштувало компанії 200 тис. грн доходу, проте в компанії впевнені у його правильності.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як Україні втримувати таланти в умовах війни та після перемоги

Юлія Лапко 2 грудня 2022 16:00

У Києві створили інтерактивний меморіал про заборону української мови

Руслан Сорока 28 листопада 2022 20:41

ДНК вашого бізнесу: як фрилансеру побудувати професійний бренд

Владислав Миронович 22 листопада 2022 13:30

Тестування — це спосіб мислення. Як цей принцип дозволяє подолати труднощі в роботі

IT-команда NIX 18 листопада 2022 13:55

Як організувати безперебійний інтернет вдома

Владислав Миронович 17 листопада 2022 13:30