Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Work.ua прибрав із сайту вакансії шлюбних агенцій та стримінгових сервісів і втратив 200 тис. грн доходу: цьому є пояснення

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
12 серпня 2022 2 хвилин читання

Сервіс пошуку роботи Work.ua прибрав із сайту вакансії шлюбних агенцій та стримінгових сервісів. Це рішення коштувало компанії 200 тис. грн доходу, проте в компанії впевнені у його правильності.

Як каже співзасновник та керівник одного з найбільших в Україні агрегаторів вакансій Work.ua Артур Міхно, за війни почала зростати кількість вакансій у  розділах «Шлюбні агенції» та «Робота для стримерів».

На перший погляд вони були схожі на нормальні вакансії, але скаржилися на них  значно більше, ніж на інші. Виявилося, що є нюанси.

Вакансії перекладачів і операторів чату від «шлюбних агенцій» часто виявляються шахрайством. Обовʼязки, вказані в них, не відповідають дійсності, а «робота» полягає у витягуванні грошей з іноземців, які хочуть познайомитися з українськими дівчатами.

Сумнівними виявилися і пропозиції роботи моделями, блогерами, стримерами, за які обіцяють золоті гори. Фактично це не є вакансіями, за якими компанії шукають собі працівників на роботу в традиційному значенні цього слова.

«Вакансії більшості шлюбних агенцій та стримінгових майданчиків, на жаль, виявились саме такими, з якими ми не хочемо пов'язувати свій бренд та довіру користувачів. Тому таких „вакансій“ більше не буде на Work.ua. Це рішення нам обійшлося майже у 200 тис. грн доходу на місяць. А це натепер чимала сума. Та ми віримо, що гроші будуть там, де буде чесність, якість та довіра. Її і будуємо», — написав Артур Міхно у Facebook.

Новина про такий крок компанії на сайті Work.ua отримала понад 700 схвальних коментарів.

У Work.ua закликали колег з інших ресурсів бути сміливими й, попри те, що це означає фінансові втрати від канселювання «шлюбних агенцій» та стримінгових майданчиків, все-таки відмовитися від такої співпраці.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, яку роботу і за які гроші пропонують у Києві: топ-10 сфер, де найбільше вакансій.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Дистанційка вже не в моді: яку віддалену роботу та зарплати пропонують в Україні

Євген Муджирі 12 вересня 2022 18:19

Робота у маркетингу, рекламі та PR: де шукати, скільки платять, чи беруть без досвіду

Євген Муджирі 22 серпня 2022 10:52

Переважна більшість українців готова працювати не за спеціальністю та чекає на допомогу від держави – опитування

Євген Муджирі 19 серпня 2022 16:00

Де можна найбільше заробити в Україні: експерти склали рейтинг регіонів

Євген Муджирі 18 серпня 2022 10:05