Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Велика Британія організує саміт щодо регуляції ШІ

Артем Житкевич
Артем Житкевич
8 червня 2023 2 хвилин читання

У відповідь на зростаюче обурення та вимоги щодо регулювання технології штучного інтелекту, уряд Великої Британії оголосив про плани прийняття глобального саміту щодо ШІ цієї осені. Саміт спрямований на об'єднання впливових країн, провідних технологічних компаній та дослідників для обговорення заходів безпеки та оцінки значних ризиків, пов'язаних з ШІ.

Протестувальник закликає припинити гонку ШІ Протестувальник закликає припинити гонку ШІ

Цей крок здійснюється в контексті зростаючих стурбованостей щодо можливої загрози, яку може становити ШІ, і потреби в уповільнені або зупинці його розвитку. Регулятори по всьому світу прагнуть розробити нові правила, пов'язаних з штучним інтелектом.

Проте, генеральний директор компанії Palantir, Алекс Карп, висловив зовсім інший погляд. Карп стверджує, що лише ті, хто не має жодних продуктів ШІ, вимагають зупинки розвитку. У інтерв'ю BBC Radio, Карп наголосив на важливості того, щоб Захід зберіг свою поточну перевагу в галузі ШІ, як в комерційному, так і військовому планах.

Уряд Великої Британії в свою чергу посилається на зустрічі прем'єр-міністра Ріші Сунака з керівниками провідних компаній з ШІ як підтвердження того, що Велика Британія є природним лідером у дискусії про ШІ. Вони також наголошують на 50 000 осіб, зайнятих у цьому секторі, який, за їх словами, приносить 3,7 млрд фунтів стерлінгів (~$4,44 млрд) до економіки Великої Британії.

Подальша дискусія про регулювання ШІ відбудеться на глобальному саміті, який обіцяє стати значною подією у формуванні майбутнього розвитку та впровадження технології штучного інтелекту.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ Palantir AIP буде розміновувати теріторію України

Максим Красіков 14 годин тому

Як контент-маркетологи використовують штучний інтелект

Сергій Коноплицький 17 годин тому

Grand Theft Auto та штучний інтелект допомогли дослідникам перетворити фотографії собак на 3D-моделі

Богдан Камінський 2 березня 2024 07:30

Google Cloud та Stack Overflow оголосили про партнерство для покращення Gemini

Артем Житкевич 1 березня 2024 21:43

Brave представила ШІ-помічника Leo для Android

Артем Житкевич 1 березня 2024 20:20