Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Viber з'явиться функція для економії сховища

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
13 лютого 2023 3 хвилин читання

Нова функція дозволить користувачам Viber контролювати об'єм пам'яті, який займає застосунок на пристрої. Видалені на телефоні файли залишаться у співрозмовників у чаті.

Нова функція керування сховищем у Viber дає змогу користувачам очищувати кеш застосунку або обирати медіафайли, завдяки яким вони хочуть звільнити місце. Керування сховищем покаже, скільки місця Viber займає на пристрої, скільки вільного місця для зберігання залишилося та скільки займає медіавміст кожного чату та каналу.

Користувачі зможуть вибрати та видалити окремі файли у конкретному чаті та каналі або звільнити місце за рахунок всіх файлів у ньому. При цьому файли будуть видалені на телефоні та інших пристроях користувача, проте залишаться у співрозмовників. Якщо людина вже завантажила на телефон файли, отримані через застосунок, їх можна зберегти на пристрої. Інакше видалення буде незворотним. Історія текстових повідомлень у чатах під час видалення медіафайлів залишається доступною. 

Кеш та медіафайли каналів теж можна видаляти. Вони будуть поновлюватися, якщо користувач наново перегорне стрічку повідомлень.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Ми хочемо, щоб усі наші користувачі могли надсилати скільки завгодно повідомлень родині та друзям, не потребуючи останніх моделей мобільних пристроїв
Офір Еял, генеральний директор Rakuten Viber

Керування сховищем у Viber буде доступним для мобільних пристроїв на iOS та Android найближчими днями. Для переходу до функції треба зайти в меню: на мобільному обрати «Додатково», далі — «Параметри» та «Пам'ять».

Аби звільнити ще більше місця на телефоні, у Viber можна очистити історію повідомлень будь-якого чату. Оскільки Viber не зберігає вміст будь-яких персональних або групових чатів на своїх серверах, ця дія незворотна для користувача.

Для очищення історії повідомлень у чаті клікніть на чат у загальному списку, потім клікніть на назву чату зверху екрана смартфону, далі оберіть «Інформація про чат і параметри» та «Очистити контент чату». 

Раніше Viber зробив окрему папку «Бізнес-чати» для всіх повідомлень від компаній. Нові повідомлення будуть потрапляти туди автоматично.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Молодість втратила статус “найщасливішого” часу життя

Вікторія Рудзінська 15 липня 2024 17:07

Samsung Galaxy Unpacked 2024: чого очікувати на презентації

Сергій Коноплицький 9 липня 2024 14:22

Що таке мультитаскінг і чому він псує нашу роботу, оцінки та сон

Олександр Тартачний 6 липня 2024 09:45

Як убезпечити себе за спеки — що робити

Олеся Дерзська 4 липня 2024 16:11

Viber запровадив ШІ-зміст в усіх чатах

Олеся Дерзська 21 червня 2024 19:15