Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Viber з'явиться окрема папка «Бізнес-чати» для повідомлень від компаній

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
23 січня 2023 2 хвилин читання

Тепер усі повідомлення від брендів у Viber будуть доступні в окремій папці у списку чатів. Нові повідомлення будуть потрапляти туди автоматично.

Rakuten Viber запускає нову функцію — бізнес-чати. Тепер повідомлення від офіційних брендів надходитимуть в окрему папку в загальному списку чатів. Разом з бізнес-чатами Viber запускає комерційні акаунти для брендів, завдяки ним стане зручніше знаходити бренди у застосунку. 

Бізнес-чати мають спростити організацію та пошук повідомлень: сповіщення від банку, підтвердження замовлення від служби доставки, спеціальна пропозиція від магазину тепер не плутатимуться з особистими чатами. За результатами опитування Viber в Україні у 2023 році, 67,7% користувачів відзначили нову функцію як зручний спосіб отримувати повідомлення від брендів.

Нова функція у Viber — бізнес-чати Нова функція у Viber — бізнес-чати

Функція бізнес-чатів активна у Viber відсьогодні для всіх користувачів з версією 18.0 та вище. Усі нинішні чати з брендами перенесуть у папку бізнес-чатів, а нові повідомлення потраплятимуть туди за замовчуванням. З цією функцією можна:

  • закріпити чат із певним брендом зверху бізнес-чатів;
  • перемістити будь-який чат з брендом із бізнес-чатів на головний екран чатів;
  • закріпити повідомлення від бренду у верхній частині головного екрана чатів.

Разом із бізнес-чатами у Viber запускається  інше оновлення – комерційний акаунт (профіль) бренду. Це буде мінісайт компанії у застосунку. Користувачі зможуть знайти додаткову інформацію про бренд, написати компанії та отримати відповідь, якщо бізнес активує таку функцію.

Комерційні акаунти створять для нинішніх профілів брендів, які вже надсилають бізнес-повідомлення у Viber. Ці профілі пройшли процедуру перевірки та отримали «блакитну пташку» у Viber — доповнення, що допомагає користувачам ідентифікувати перевірені бренди.

Раніше Viber та Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки склали список корисних порад про те, як вести спілкування у групових чатах будинків.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому українці довіряють ТГ-каналам та месенджерам більше, ніж друзям

Юлія Даниленко 5 червня 2023 15:01

З оператором YASNO тепер можна поспілкуватись онлайн у чаті

Кіра Іванова 5 червня 2023 14:30

Viber назвав топ-10 інформаційних каналів в Україні

Максим Красіков 4 травня 2023 13:56

Viber вимкне функцію перетворення груп на канали

Руслан Сорока 27 квітня 2023 18:19

WhatsApp, Signal, Viber просять уряд Великої Британії переглянути закон про онлайн-безпеку

Катерина Колонович 18 квітня 2023 12:34