Майже половина українців читають виключно ЗМІ та верифіковані канали держорганів, а кожен п’ятий додатково переглядає неофіційні джерела. Про це свідчить опитування Viber.
Засновник і головний виконавчий директор Rakuten Group Хіроші Мікітані під час візиту у Київ заявив, що Viber здатний протидіяти російській пропаганді.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 17 серпня.
Команда Rakuten Viber зібрала найпоширеніші побоювання українців щодо користування месенджером та розвінчала п’ятірку популярних міфів.
Міжнародна телекомунікаційна група Veon, що є єдиним акціонером ПрАТ «Київстар», уклала меморандум з Rakuten Symphony, щоб реконструювати телекомунікаційну інфраструктуру в Україні.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 4 липня.
Rakuten Viber опитав українців і дізнався, чи будуть вони вдосконалювати свою англійську після закріплення за нею статусу мови міжнародного спілкування в Україні.
Rakuten Viber дослідила, скільки часу українці проводять у смартфоні. Виявилось, що третина респондентів перевіряє новини щогодини.
Українці довіряють інформації у месенджерах більше, ніж телебаченню і навіть друзям та родичам, показало опитування Research.ua та ReputationLab. Лідерами за рівнем довіри виявилися Telegram-канали та Viber-групи, які суттєво випередили навіть центральне телебачення та новинні сайти. Також до каналів та груп у месенджерах найнижчий рівень недовіри. Інформації з телебачення довіряють 27,37%, а не довіряють 27,65%.
Компанія YASNO запустила функцію онлайн-чату з оператором у Viber, Telegram та на сайті. За повідомленням компанії, тепер споживачі можуть не лише передати показання лічильника чи сплатити рахунки за електроенергію, а й поспілкуватись з оператором.
4 травня Rakuten Viber опублікував список найпопулярніших каналів у месенджері. У топі — інформаційні канали та офіційні сторінки держорганів. Про це пише пресслужба Viber.
Viber припиняє приймати заявки на перетворення груп на канали. Останній день, коли функцією ще можна скористатись — 30 квітня.
Кілька років тому в Rakuten Viber опитали 80 тис. українських користувачів про те, чи змінили б вони месенджер, яким користуються, через його проблеми з конфіденційністю. 75% респондентів відповіли, що так, змінили би. Наступним питанням було визначення наскрізного шифрування, і тут 60% помилилися з визначенням. Тож давайте ще раз розберемося, що таке наскрізне шифрування, як воно пов'язане з конфіденційністю ваших чатів та як воно допомагає тримати листування у безпеці.
20% українців ставлять під сумнів усю інформацію, яку отримують з месенджерів, і тільки 2% вірять неофіційним групам та каналам «без пташки».
Вітаю! Мене звати Альона Шинкаренко, я CMO в компанії SMS Club. Хочу поділитися кейсом одного з клієнтів нашої компанії, а саме ДП «Інформаційні судові системи». Він показує, як прості рішення можуть економити суттєві кошти для держави та бізнесу.