Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У ChatGPT додали можливість видалити дані користувача

Олександр Тартачний
Олександр Тартачний журналіст
9 травня 2023 2 хвилин читання

OpenAI додали можливість попросити про видалення інформації із ChatGPT. Видалити дані про себе можна переважно жителям Європи, але також сервіс працює у Японії.

Щоб видалити персональні дані потрібно заповнити спеціальну форму. Це допоможе видалити інформацію з відповідей, які ChatGPT надає користувачам, але не з навчальних даних. У формі потрібно вказати своє ім'я, електронну пошту, країну, в якій ви перебуваєте, а також уточнити чи подаєте ви заяву від себе і чи є ви публічною особою.

Компанія  попросить вас надати приклади запитів, які призводять до згадки вашого імені. Водночас OpenAI  попереджує, що не у всіх випадках зможе видалити дані і при розгляді запитів збалансує «конфіденційність і свободу вираження поглядів».

Підписуйтеся на наші соцмережі

 ChatGPT не надає посилання на форму та каже, що дані анонімізовані  ChatGPT не надає посилання на форму та каже, що дані анонімізовані

OpenAI каже, що його великі мовні моделі навчаються на трьох джерелах інформації: дані, отримані з Інтернету, дані, які компанія ліцензує в інших, і інформація, яку люди передають їй через чати. «Велика кількість даних в Інтернеті стосується людей, тому наша навчальна інформація випадково включає особисту інформацію», — пояснює OpenAI у дописі, зазначаючи, що намагається зменшити її кількість. 

Схоже, що форма, яку створив OnenAI є наслідком низки скандалів, щодо персональних даних, у яких фігурувала компанія останнім часом. Зокрема, ChatGPT звинуватив професора права Джонатана Терлі у сексуальному домаганні, а мер австралійського міста Брайан Гуд за версією чату відсидів у в’язниці за хабарництво. Натомість останній навпаки повідомив про схему і збирається тепер подати до суду за наклеп. Samsung заборонив своїм співробітникам ChatGPT, частково через острах, що секрети компанії можуть бути розкриті іншим користувачам. 

Європейські регулятори даних об’єднали зусилля, щоб розглянути OpenAI після того, як Італія тимчасово заборонила ChatGPT у країні. Потенційні ризики технології також досліджує Канада. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«До того як OpenAI зможе досягти того рівня, який ми вже маємо, ми будемо глибоко інтегровані в mining-індустрію»: інтерв’ю з COO Beholder Даніїлом Лубкіним

Анна Сергієнко 6 годин тому

OpenAI розробляє новий підхід щодо ШІ з кодовою назвою Strawberry

Олеся Дерзська 14 липня 2024 15:44

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 22:04

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 19:38

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26