Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Samsung заборонила співробітникам використовувати генеративні інструменти ШІ після виявлення витоку даних у ChatGPT

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
3 травня 2023 3 хвилин читання

Samsung Electronics Co. заборонила в компанії використовувати генеративні інструменти штучного інтелекту після виявлення витоку даних ChatGPT.

Компанія заборонила співробітникам використовувати такі популярні генеративні інструменти штучного інтелекту, як ChatGPT, після того, як виявила, що співробітники завантажили на платформу конфіденційний код, повідомляє Bloomberg

У понеділок Samsung повідомила співробітників одного зі своїх найбільших підрозділів про нову політику службовою запискою. Згідно з документом, компанія стурбована тим, що дані, які передаються на такі платформи штучного інтелекту, включаючи Google Bard і Bing, зберігаються на зовнішніх серверах, що ускладнює їхнє відновлення та видалення. Також вони можуть бути розкриті іншим користувачам.

Минулого місяця компанія провела опитування щодо внутрішнього використання інструментів штучного інтелекту та заявила, що 65% респондентів вважають такі послуги небезпечними. 

Представник Samsung підтвердив, що минулого тижня компанія надіслала записку про заборону використання генеративних служб ШІ.

«Інтерес до генеративних платформ штучного інтелекту, таких як ChatGPT, зростає як всередині, так і зовні», — повідомили співробітникам Samsung. «Хоча цей інтерес зосереджений на корисності та ефективності цих платформ, також зростає занепокоєння щодо ризиків безпеці, які створює генеративний ШІ».

Нові правила Samsung забороняють використання генеративних систем ШІ на комп’ютерах, планшетах і телефонах, що належать компанії, а також у її внутрішніх мережах. Правила не впливають на пристрої компанії, які продаються споживачам.

Крім того, Samsung попросила співробітників, які використовують ШІ на власних пристроях. не надавати жодної інформації, пов’язаної з компанією, а також особистих даних, які можуть розкрити інтелектуальну власність компанії. У разі порушення правил, працівників можуть звільнити.  

Раніше SPEKA розповідала, що один із перших розробників штучного інтелекту Джефрі Гінтон залишив посаду віцепрезидента Google. Він пояснив своє рішення тим, що хоче мати змогу «вільно говорити про загрози, які несе розвиток ШІ». 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як використовувати ChatGPT у повсякденному житті?

Владислав Миронович 20 квітня 2024 11:00

AI несеться: роботи-футболісти, партнерство OpenAI з Adobe та багато нових релізів

Кирило Чеботарьов 19 квітня 2024 17:00

«Варто більше фокусуватися на прибутковості, ніж на капіталізації». Інтерв’ю із CEO Kiss My Apps Дмитром Лолою

Анна Сергієнко 18 квітня 2024 17:53

Google розширює доступ до AI Opportunity Fund: Europe на Україну

Богдан Камінський 18 квітня 2024 13:54

Google звільнила 28 учасників сидячого антиізраїльського протесту

Богдан Камінський 18 квітня 2024 10:45