Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Samsung заборонила співробітникам використовувати генеративні інструменти ШІ після виявлення витоку даних у ChatGPT

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
3 травня 2023 3 хвилин читання

Samsung Electronics Co. заборонила в компанії використовувати генеративні інструменти штучного інтелекту після виявлення витоку даних ChatGPT.

Компанія заборонила співробітникам використовувати такі популярні генеративні інструменти штучного інтелекту, як ChatGPT, після того, як виявила, що співробітники завантажили на платформу конфіденційний код, повідомляє Bloomberg

У понеділок Samsung повідомила співробітників одного зі своїх найбільших підрозділів про нову політику службовою запискою. Згідно з документом, компанія стурбована тим, що дані, які передаються на такі платформи штучного інтелекту, включаючи Google Bard і Bing, зберігаються на зовнішніх серверах, що ускладнює їхнє відновлення та видалення. Також вони можуть бути розкриті іншим користувачам.

Минулого місяця компанія провела опитування щодо внутрішнього використання інструментів штучного інтелекту та заявила, що 65% респондентів вважають такі послуги небезпечними. 

Представник Samsung підтвердив, що минулого тижня компанія надіслала записку про заборону використання генеративних служб ШІ.

«Інтерес до генеративних платформ штучного інтелекту, таких як ChatGPT, зростає як всередині, так і зовні», — повідомили співробітникам Samsung. «Хоча цей інтерес зосереджений на корисності та ефективності цих платформ, також зростає занепокоєння щодо ризиків безпеці, які створює генеративний ШІ».

Нові правила Samsung забороняють використання генеративних систем ШІ на комп’ютерах, планшетах і телефонах, що належать компанії, а також у її внутрішніх мережах. Правила не впливають на пристрої компанії, які продаються споживачам.

Крім того, Samsung попросила співробітників, які використовують ШІ на власних пристроях. не надавати жодної інформації, пов’язаної з компанією, а також особистих даних, які можуть розкрити інтелектуальну власність компанії. У разі порушення правил, працівників можуть звільнити.  

Раніше SPEKA розповідала, що один із перших розробників штучного інтелекту Джефрі Гінтон залишив посаду віцепрезидента Google. Він пояснив своє рішення тим, що хоче мати змогу «вільно говорити про загрози, які несе розвиток ШІ». 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft намагалася вмовити Apple купити Bing

Артем Житкевич 20 годин тому

Spotify оголосила про відкриття доступу до транскрипції подкастів

Артем Житкевич 21 годину тому

Як змінився диджитал-ринок України та світу за 2023 рік — опитування Netpeak Group

Артем Житкевич 29 вересня 2023 19:30

ШІ став першою в історії сферою, що прагне до регулювання — експертка Gartner

Богдан Камінський 29 вересня 2023 18:41

Проблема «галюцинацій» ШІ актуальна, але людина може їх контролювати — експерт

Богдан Камінський 29 вересня 2023 18:00