Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter заборонив посилання на нову соцмережу від Substack

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
10 квітня 2023 2 хвилин читання

Ілон Маск знову намагається блокувати будь-які повідомлення про альтернативні соцмережі у своєму Twitter. Цього разу дісталось новому Notes від Substack.

Substack — це безплатний сервіс розсилок для журналістів і письменників. Кілька днів тому розробники запустили у бета-тесті новий продукт на базі сервісу — Notes, який є конкурентом Twitter.

Ілону Маску новий сервіс від Substack не сподобався. За декілька днів Twitter заблокував можливість ставити лайки або ретвітити будь-які публікації, що містять слово Substack, видавав попередження про небезпеку, якщо користувачі натискали посилання Substack, а також заблокував навіть слово Substack з алгоритмів пошуку.

Як зазначає The Verge, своєю чергою користувачі Substack (переважно власники малого бізнесу) повідомили про намір покинути Twitter і використовувати тільки Notes. 

Як коментують у Twitter та Substack новий скандал

Через обмеження згадок Substack, Ілона Маска знов звинуватили у порушенні обіцяної «свободи слова». Згодом бізнесмен прокоментував подію, зазначивши, що Substack, нібито, «намагався завантажити величезну частину бази даних Twitter для створення свого клону».

Своєю чергою, генеральний директор Substack Кріс Бест відповів Маску публікацією в Notes. Як цитують Беста The Verge, Substack роками використовує Twitter API і вважає, що вони дотримуються умов обслуговування. Як зазначають у Substack, Twitter ніколи не повідомляв компанії про будь-які порушення. 

Бест також зазначив, що блокування посилань більше впливає на окремих власників малого бізнесу, ніж на саму Substack. 

Раніше SPEKA розповідала, у січні Twitter вже намагався обмежити посилання на конкурентів — тоді під обмеження потрапили Facebook, Instagram і альтернатива Twitter Mastodon. Маск відмовився від блокування лише після шквалу критики.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск поширює теорію змови про «Піцагейт» на тлі відтоку рекламодавців

Богдан Камінський 17 годин тому

Tesla подала до суду на транспортне управління Швеції

Юлія Мирська 28 листопада 2023 07:54

Ілон Маск відвідав Ізраїль на тлі антисемітського скандалу

Богдан Камінський 27 листопада 2023 15:10

Компанія Neuralink Ілона Маска залучила ще $43 млн інвестицій

Юлія Мирська 27 листопада 2023 09:09

X втратить до $75 млн через відтік рекламодавців до кінця 2023 року

Кіра Іванова 25 листопада 2023 14:02