Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
3 грудня 2022 3 хвилин читання

Новий власник соцмережі Ілон Маск разом із письменником Меттом Тайббі опублікували ряд електронних листів у Twitter, які пов'язані із історією Хантера Байдена. 

Ілон Маск оголосив про публікацію електронних листів керівників Twitter Inc., які досліджують деякі внутрішні дебати в соціальній мережі щодо суперечливого рішення у 2020 році обмежити доступ до статті New York Post про ноутбук, який нібито належить Хантеру Байдену, пише Bloomberg.

Мільярдер Маск на початку цього тижня почав дражнити читачів публікацією інформації, яку він назвав «файлами Twitter». Після цього письменник Метт Тайббі опублікував серію твітів і зображень, які, за його словами, були витоком внутрішніх повідомлень та електронних листів Twitter, не повідомляючи, як він їх отримав. 

Наприкінці 2020 року, в останні тижні президентської кампанії, Twitter вирішив обмежити доступ до статті New York Post, яка містила неперевірені твердження про діяльність Хантера Байдена в Україні. Тоді Twitter заявив, що історія Post містить скріншоти та зображення, які порушують «Політику щодо зламаних матеріалів», яка забороняє користувачам ділитися зображеннями зламаних матеріалів на сайті. Тоді соцмережа заборонила користувачам ділитися статтею у Twitter.

Тодішній генеральний директор Джек Дорсі пізніше написав у твіті, що блокування посилань без надання додаткового контексту було «неприйнятним». Компанія також змінила свою політику невдовзі після обмеження історії про Байдена, заявивши, що «позначатиме твіти, щоб надати контекст замість блокування посилань». Дорсі також відповів на запитання про інцидент перед Конгресом у листопаді 2020 року разом із генеральним директором Meta Platforms Inc. Марком Цукербергом.

Маск, знаючи, що у п'ятницю наближається шторм твітів, зазначив, що допоміг його координувати, написавши: «Ми двічі перевіряємо факти, тому, ймовірно, почнемо твітити у прямому ефірі приблизно через 40 хвилин». Коли Тайббі написав перші твіти, Маск запостив: «Почали!!»

Незважаючи на те, що Маск намагався створити ажіотаж щодо оприлюднення документів, матеріали, якими поділився Тайббі в п'ятницю, не розкрили нових фактів відносно епізоду дворічної давності. Незрозуміло, хто санкціонував публікацію матеріалів із Twitter, хоча Маск контролює ситуацію та звільнив багатьох топ-менеджерів, а також активно рекламував твіти Тайббі у п'ятницю. Повний обсяг публікації документа також був незрозумілим, оскільки він був відфільтрований одним репортером.

Нагадаємо, що на початку тижня Ілон Маск влаштував інформаційну війну із компанією Apple. Він звинуватив її у тому, що Twitter хочуть прибрати з App Store. Після цього Маск зустрівся з генеральним директором Apple Тімом Куком та оголосив, що Twitter не збиралися видаляти з магазину додатків.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українці витратили на 23% більше на замовлення з маркетплейсів у 2023 році

Артем Житкевич 22 лютого 2024 22:40

Ілона Маска номінували на Нобелівську премію миру

Юлія Мирська 21 лютого 2024 13:16

Google запустив другий етап фінансування фонду підтримки стартапів в Україні

Артем Житкевич 19 лютого 2024 18:23

SpaceX переїжджає у Техас після поразки Ілона Маска у суді Делаверу

Богдан Камінський 16 лютого 2024 17:08

Терористи платять X задля отримання синіх галочок — звіт

Богдан Камінський 15 лютого 2024 16:00