Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter забороняє посилання на інші соцмережі

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
19 грудня 2022 4 хвилин читання

Twitter запровадив заборону на посилання та згадування імен користувачів, що стосуються Facebook, Instagram та інших конкурентів. При цьому бренди все ще можуть платити за просування на конкуруючих платформах.

Хоча у неділю багато людей зверталися до Twitter, щоб спостерігати за фіналом Чемпіонату світу з футболу, компанія запровадила нову політику, яка забороняє «безкоштовну рекламу» конкуруючих сайтів соціальних мереж. Twitter збирається видаляти посилання на Facebook, Instagram, Mastodon, Tribel, Post, Nostr і Truth Social Дональда Трампа з облікових записів, «головною метою» яких є просування контенту на цих платформах. Відповідно до цієї політики користувачі більше не можуть використовувати власну біографію Twitter для посилань на свої інші профілі в соціальних мережах, а також не можуть публікувати твіти, які запрошують підписників слідкувати за ними в інших місцях. Крім того, компанія обмежує використання сторонніх агрегаторів, таких як Linktree і Link.bio. Twitter попереджає, що користувачі, які намагаються обійти нову політику за допомогою технічних засобів, таких як маскування URL-адрес або інших методів, будуть визнані порушниками, повідомляє Engadget.

Компанія вказала на два винятки зі свого нового правила. «Ми усвідомлюємо, що певні платформи соціальних медіа надають альтернативний досвід Twitter і дозволимо користувачам публікувати вміст з цих платформ, — заявили в компанії. — Загалом будь-який тип перехресного розміщення на нашій платформі не є порушенням цієї політики, навіть із заборонених сайтів, перелічених вище». Крім того, Twitter заявляє, що продовжить дозволяти платне просування для будь-якої із заборонених платформ.

Акаунти, які порушують нову політику, можуть бути тимчасово заблоковані, якщо це їхнє перше порушення або «окремий випадок». Компанія також видалить образливі твіти. «Будь-які подальші порушення призведуть до остаточного призупинення», — додає Twitter. Компанія також тимчасово заблокує облікові записи, які додають образливі посилання у свої біографії. Численні порушення «можуть призвести до остаточного призупинення роботи».

Twitter швидко почав застосовувати політику незабаром після її оголошення. О 14:17 за східним часом Пол Грем, засновник прискорювача стартапів Y Combinator, який виступив на підтримку поглинання Маском, сказав, що перестає працювати з Twitter після зміни правил, і запропонував своїм понад 1,5 мільйонам підписників знайти його на Mastodon. Через кілька годин Twitter призупинив обліковий запис Грема.

Нагадаємо, що ці правила впровадили після ще одного безладного тижня у Twitter. 15 грудня кілька відомих журналістів виявили, що не можуть отримати доступ до власних акаунтів у Twitter. У більшості акаунтів згадувалося або про Джека Суїні, або про його обліковий запис ElonJet, який був заблокований за порушення нещодавно оголошеної політики компанії щодо публічного обміну геоданими. Пізніше Twitter відновив акаунти цих репортерів, а в суботу він раптово призупинив обліковий запис журналістки Washington Post Тейлор Лоренц. На момент відсторонення Лоренц опублікувала лише три публікації від свого імені, одна з яких була твітом-зверненням до Маска з проханням прокоментувати майбутню історію. Ще одна з її публікацій була пов'язана з її каналом YouTube, але на той момент політики Twitter проти посилань на конкуруючі платформи не існувало, і ніде в новому правилі не згадується відеосервіс Google.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як видалити акаунти Меtа

Діана Полуніна 22 години тому

Ілон Маск впроваджує нову політику приватних лайків у соцмережі Х

Вікторія Рудзінська 24 травня 2024 08:41

Розумні окуляри від Meta самостійно робитимуть публікації у соціальних мережах

Владислав Паливода 23 травня 2024 18:31

Neuralink отримала дозвіл на встановлення мозкового імплантату в другу людину

Вікторія Рудзінська 20 травня 2024 16:56

Starlink, який почав працювати в Індонезії, покращить рівень медицини

Владислав Паливода 20 травня 2024 08:39