Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск не хоче надавати вихідну допомогу звільненим співробітникам Twitter та не платить за офіс у Сан-Франциско

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
15 грудня 2022 3 хвилин читання

За останні два тижні Ілон Маск звільнив частину юридичного відділу Twitter, розпустив раду, яка консультувала компанію з питань безпеки, і продовжує вживати рішучих заходів для скорочення витрат.

Ілон Маск, схоже, готується до судових баталій із Twitter, який він придбав у жовтні за 44 мільярди доларів. Він разом із командою оновив юридичний відділ Twitter і прибрав свого особистого адвоката Алекса Піро, який після купівлі компанії став головою відділу. Також мільярдер наказав не сплачувати вихідну допомогу звільненим, повідомляє New York Times.

Щоб скоротити витрати, Twitter тижнями не платив орендну плату за свою штаб-квартиру в Сан-Франциско. Згідно з копією позову, поданого до окружного суду Нью-Гемпшира, Twitter також відмовився сплатити рахунок у розмірі 197 725 доларів США за приватні чартерні рейси, здійснені протягом тижня після купівлі Twitter Маском.

Лідери Twitter також обговорювали наслідки відмови виплати вихідної допомоги тисячам людей, які були звільнені після поглинання. Сам пан Маск погрожував працівникам судовими позовами, якщо вони спілкуватимуться зі ЗМІ та «дітимуть у спосіб, що суперечить інтересам компанії». Про це говорить внутрішній електронний лист, надісланий минулої п'ятниці.

Агресивні кроки сигналізують про те, що пан Маск все ще скорочує витрати та порушує попередні домовленості Twitter. Його правління асоціюється із хаосом, серією відставок і звільнень, скасуванням попередніх правил платформи, а також примхливими рішеннями, які відштовхнули рекламодавців.

У зв'язку з тим, що Twitter втратив юристів, Маск брав їх з інших своїх компаній, Так, понад півдюжини юристів зі SpaceX отримали доступ до внутрішніх систем Twitter. 

Нагадаємо, що у понеділок Twitter повідомив членів ради довіри та безпеки, консультативної групи, сформованої в 2016 році, що вона негайно розпускається. Рада була створена, щоб консультувати Twitter у питаннях проблеми безпеки та модерації вмісту, і складалася з організацій, які займаються громадянськими правами та безпекою дітей.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

TikTok планує масштабні звільнення

Владислав Паливода 22 травня 2024 13:10

Співробітники OpenAI, які відповідають за безпеку ІІ, звільняються з компанії

Анастасія Ковальова 19 травня 2024 12:57

X оголошує про значні оновлення спільнот: що зміниться для користувачів

Вікторія Рудзінська 17 травня 2024 07:06

Славутич завів офіційний акаунт у Mastodon

Олеся Дерзська 6 травня 2024 21:12

Джек Дорсі покинув правління Bluesky

Кіра Іванова 6 травня 2024 13:13