Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск не хоче надавати вихідну допомогу звільненим співробітникам Twitter та не платить за офіс у Сан-Франциско

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
15 грудня 2022 3 хвилин читання

За останні два тижні Ілон Маск звільнив частину юридичного відділу Twitter, розпустив раду, яка консультувала компанію з питань безпеки, і продовжує вживати рішучих заходів для скорочення витрат.

Ілон Маск, схоже, готується до судових баталій із Twitter, який він придбав у жовтні за 44 мільярди доларів. Він разом із командою оновив юридичний відділ Twitter і прибрав свого особистого адвоката Алекса Піро, який після купівлі компанії став головою відділу. Також мільярдер наказав не сплачувати вихідну допомогу звільненим, повідомляє New York Times.

Щоб скоротити витрати, Twitter тижнями не платив орендну плату за свою штаб-квартиру в Сан-Франциско. Згідно з копією позову, поданого до окружного суду Нью-Гемпшира, Twitter також відмовився сплатити рахунок у розмірі 197 725 доларів США за приватні чартерні рейси, здійснені протягом тижня після купівлі Twitter Маском.

Лідери Twitter також обговорювали наслідки відмови виплати вихідної допомоги тисячам людей, які були звільнені після поглинання. Сам пан Маск погрожував працівникам судовими позовами, якщо вони спілкуватимуться зі ЗМІ та «дітимуть у спосіб, що суперечить інтересам компанії». Про це говорить внутрішній електронний лист, надісланий минулої п'ятниці.

Агресивні кроки сигналізують про те, що пан Маск все ще скорочує витрати та порушує попередні домовленості Twitter. Його правління асоціюється із хаосом, серією відставок і звільнень, скасуванням попередніх правил платформи, а також примхливими рішеннями, які відштовхнули рекламодавців.

У зв'язку з тим, що Twitter втратив юристів, Маск брав їх з інших своїх компаній, Так, понад півдюжини юристів зі SpaceX отримали доступ до внутрішніх систем Twitter. 

Нагадаємо, що у понеділок Twitter повідомив членів ради довіри та безпеки, консультативної групи, сформованої в 2016 році, що вона негайно розпускається. Рада була створена, щоб консультувати Twitter у питаннях проблеми безпеки та модерації вмісту, і складалася з організацій, які займаються громадянськими правами та безпекою дітей.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Bluesky зафіксував рекордний трафік після заяви Маска про платну підписку на X

Дмитро Мухін 54 хвилини тому

Соціальна мережа X вимикає функцію Circles

Юлія Мирська 22 вересня 2023 08:49

Ілон Маск знову хоче зробити соціальну мережу X платною

Юлія Мирська 19 вересня 2023 11:03

Ілон Маск проведе переговори зі звільненими торік співробітниками Twitter

Артем Житкевич 15 вересня 2023 00:00

Bluesky офіційно досяг 1 млн користувачів

Юлія Мирська 13 вересня 2023 11:58