Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Instagram додає нову функцію «Відверті історії» — Candid Stories

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
14 грудня 2022 2 хвилин читання

Розробники Meta поділилися оновленнями застосунку Instagram: окрім звичайних сторіз користувачі зможуть ділитися «Відвертими історіями» лише з друзями.

Соцмережа Instagram починає тестувати функцію Candid. «Це новий спосіб, за допомогою якого ви та ваші друзі можете записувати та ділитися тим, що ви зараз робите, в історії, яку бачать лише ті, хто також поділився своєю особистою історією», — розповіли в Instagram.

Особливість функції у тому, що можна одночасно робити фото з передньої і задньої камери смартфону.

Скористатися функцією досить просто: зробити відвертий знімок із камери Stories у верхній частині стрічки або зі щоденного нагадування, яке починається після вашої першої відвертої розповіді. Той, хто не хоче отримувати щоденне сповіщення, завжди може вимкнути його у налаштуваннях. Meta також тестує подібну функцію у Facebook Stories.

Нагадаємо, що нещодавно з'явилась нова соцмережа Pineapple — суміш Instagram та Linkedin. Компанія Pineapple Labs представила застосунок для покоління зумерів. Ідея Pineapple полягає в тому, щоб дати молодим професіоналам можливість спілкуватися з іншими за допомогою візуального профілю історії, який схожий на цифрове портфоліо. Натепер платформа доступна лише на iOS.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як почати бізнес на OnlyFans

Ганна Гілова 29 травня 2023 14:15

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15

AI Copilot від Microsoft вийде в червні, УЗ може інтегрувати «Дію» в застосунок, Adobe додала ШІ у Photoshop. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 24 травня 2023 07:03

Meta знайшла покупця для GIF-платформи Giphy

Ольга Горбенко 23 травня 2023 15:49