Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

З'явилась нова соцмережа Pineapple — суміш Instagram та Linkedin

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
15 листопада 2022 3 хвилин читання

Компанія Pineapple Labs представила нову соцмережу для покоління зумерів. Ідея Pineapple полягає в тому, щоб дати молодим професіоналам можливість спілкуватися з іншими за допомогою візуального профілю історії, який схожий на цифрове портфоліо. Наразі платформа доступна лише на iOS.

Професійна мережа є плодом 22-річного співзасновника та генерального директора Pineapple Девіда Даймонда, який почав займатися технікою як стажер із дизайну продуктів у Intercom у віці 15 років. Спочатку, коли він подав стандартне паперове резюме, Даймонду відмовили в Intercom, також йому сказали, що він занадто молодий, щоб там працювати. Після покращення свого резюме та створення портфоліо Даймонд каже, що отримав цю посаду, пише TechCrunch.

У 2020 році Даймонд заснував Pineapple разом з Олівером Крузом з метою змінити професійну мережу для покоління зумерів. У бета-тестуванні платформи взяли участь 10 тис. користувачів.

Особливості соцмережі Pineapple

Даймонд каже, що основна увага Pineapple — це профілі користувачів, що дозволяють авторам показати себе візуально для створення глибоких і значущих професійних зв'язків. Платформа є чимось середнім між LinkedIn та Instagram, оскільки у профілі міститься інформція про користувача, його досвід, проєкти та багато іншого у візуальному вигляді, схожому на історію.

Інша значна частина Pineapple — це спільноти, які допомагають користувачам знаходити інших людей, які захоплюються тим самим, що й вони. Від венчурних капіталістів до маркетологів і дизайнерів існують спеціальні спільноти на різноманітні теми. 

Щодо фінансування, то у квітні Pineapple залучила $1,1 млн у передпосівному раунді, який спільно очолили F7 Ventures і 500 Global. У раунді брали участь інвестори-ангели Бредлі Горовіц, віцепрезидент із продуктів Google, та Джулі Чжоу, колишній віцепрезидент із дизайну у Facebook. Даймонд каже, що фінансування йшло переважно на дослідження та розробки, а також на ухвалення ключових перших наймань.

Нагадаємо, що у цей же час Маск попереджає про можливе банкрутство Twitter. Відтоді як Ілон Маск придбав Twitter, щоденний глобальний приріст користувачів збільшився на 20%. Проте рекламодавці продовжують залишати соціальну мережу.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Маск скоротив команду Twitter, яка займається боротьбою з сексуальною експлуатацією дітей

Катерина Колонович 30 листопада 2022 12:13

Маск влаштував війну з Apple: він стверджує, що компанія погрожувала видалити Twitter з App Store

Катерина Колонович 29 листопада 2022 09:29

Куди Ілон Маск веде Twitter. Що змінилося за місяць після закриття угоди

Юлія Даниленко 28 листопада 2022 18:23

Маск звільнив цілий офіс Twitter у Брюсселі

Катерина Колонович 25 листопада 2022 12:05

Маск амністував заблоковані акаунти у Twitter

Катерина Колонович 25 листопада 2022 08:01