Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

TikTok розширює свою спеціальну стрічку STEM в Європу

Олена Черкасець
Олена Черкасець
2 квітня 2024 3 хвилин читання

Компанія TikTok оголосила, що розширює свій спеціальний освітній канал STEM по всій Європі.  Вони починають з Великоє Британії та Ірландії після успішного запуску в США 2023 року. 

Про це повідомляє TechCranch.

Стрічка STEM почне автоматично з’являтися поряд зі стрічками «Для вас» і «Підписки» для користувачів віком до 18 років. Вони можуть увімкнути стрічку STEM через налаштування «Налаштування вмісту» програми. Стрічка містить англомовний контент із субтитрами з автоматичним перекладом.

За даними TikTok, від запуску стрічки у США 2023 року 33% користувачів увімкнули STEM-стрічку, а третина підлітків відвідує її щотижня. Відтоді, як стрічку запустили, вміст, пов’язаний із STEM, у застосунку зріс на 24%. За останні три роки у застосунку опублікували майже 15 млн  відео, пов’язаних із STEM.

Також компанія розширює партнерство з Common Sense Networks і Poynter, щоб перевірити вміст для стрічки STEM. Common Sense Networks перевіряє, чи підходить вміст для STEM, а Poynter оцінює надійність інформації. Вмісту, що не пройшов перевірку, не буде у стрічці STEM.

Що стало причиною запуску STEM-стрічки TikTok

Запуск STEM-стрічки стався після того, як TikTok розкритикували за показ шкідливого контенту для дітей і підлітків, а правозахисні групи стверджували, що програма використовує дизайнерські методи, щоб якомога довше підтримувати увагу користувачів.

Європейський Союз заявив, що розслідує, чи TikTok порушив Закон про цифрові послуги, який містить правила щодо безпеки користувачів в Інтернеті. Комісія перевіряє, чи робить додаток достатньо, щоб неповнолітні знаходили неприйнятний контент, і визначає, чи його дизайн стимулює залежність.

TikTok прагне представити себе як освітній центр для молодих користувачів свого застосунку, щоб протистояти критиці від законодавців у всьому світі. Компанія вже використовувала стрічку STEM, щоб протистояти заявам про те, що вона шкідлива для молодих користувачів. Генеральний директор TikTok Шоу Чу навіть виступав на двох окремих слуханнях у Конгресі США, щоб підтримати цю стрічку.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Російських пропагандистів обмежать у TikTok

Владислав Паливода 23 травня 2024 18:11

TikTok планує масштабні звільнення

Владислав Паливода 22 травня 2024 13:10

TikTok хоче купити американська компанія нерухомості

Владислав Паливода 16 травня 2024 08:09

Користувачі TikTok вимагають від суду скасувати заборону платформи у США

Владислав Паливода 15 травня 2024 07:38

TikTok позначатиме контент, створений за допомогою ШІ

Владислав Паливода 9 травня 2024 17:57