Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Україні створять першу STEM-екосистему, що забезпечуватиме дівчатам доступ до безперервного навчання у сферах науки та технологій

Сергій Коноплицький
Сергій Коноплицький В.о. головного редактора SPEKA
14 березня 2024 3 хвилин читання

Український освітній проєкт STEM is FEM створює першу в Україні STEM-екосистему. Вона об’єднає організації, людей та ідеї, які популяризують освіту та кар’єру в галузях науки, технологій, інженерії та математики.

У межах екосистеми буде створено три спільноти:

  • ком’юніті STEM is FEM — для дівчат 14-22 років, які отримають ексклюзивну можливість для розвитку своїх hard та soft skills, менторську підтримку від кращих представників STEM-галузі, а також бізнесів та держави, консультації з працевлаштування та карʼєрні пропозиції;
  • клуб Alumni STEM is FEM — для дівчат старше 22 років, які раніше брали участь в активностях проєкту і хочуть розвивати свою експертизу, ставати менторками для молодших учасниць, будувати власний бренд;
  • платформа вчителів STEM is FEM — для вчителів, які викладають STEM-дисципліни і прагнуть підвищувати свою кваліфікацію, поглиблювати знання з діджиталізації та soft skills, отримувати менторську підтримку та можливість спілкуватись напряму з пердставниками держави та бізнесів. 
За час діяльності проєкту ми змогли об’єднати понад 500 дівчат, зацікавлених в науці та технологіях. Тепер ми створюємо цілісну екосистему, що вестиме дівчат від школи — до першої роботи в обраній сфері. І це — новий рівень для України. 
Сергій Токарєв, ініціатор STEM is FEM

Проєкт запрошуватиме українських та іноземних експертів і менторів, готових ділитися знаннями та досвідом з учасниками всіх трьох ком’юніті. STEM is FEM також співпрацюватиме з освітніми закладами, бізнесом та державою.

У межах запуску ком’юніті STEM is FEM проведуть три відкриті вебінари для всіх охочих. Під час заходів учасниці зможуть дізнатися про унікальні переваги закритої спільноти, якими будуть активності в її межах та у якому форматі вони проходитимуть.

Перший вебінар — “Чому важливо займатися нетворкінгом зі шкільної лави? Важливо не тільки що ти знаєш, а й кого ти знаєш!”. Подія відбудеться 20 березня, початок — о 17:00 за Київським часом.

Спікерка заходу — Марія Тінтул, керівниця відділу розвитку бізнесу у Startup Wise Guys, що вже десять років інвестує в стартапи.

Реєстрація на захід обов’язкова і доступна за посиланням.

STEM is FEM – перша STEM-екосистема в Україні, яка обʼєднує організації, людей та ідеї, що взаємодіють для популяризації освіти та карʼєри в галузях науки, технології, інженерії та математики. У 2023 році Міністерство закордонних справ України нагородило проєкт званням “Почесний амбасадор України в сфері науково-освітньої дипломатії”.STEM is FEM був ініційований українським ІТ-підприємцем та співзасновником інвестиційної групи Roosh Сергієм Токарєвим.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ukrainian TechComms Days 2024 — починається зворотний відлік!

Ольга Топольська 1 годину тому

Кабмін дозволив бронювати військовозобовʼязаних у «Дії»

Максим Красіков 8 червня 2024 12:30

Автор першого кольорового знімку з Місяця Вільям Андерс загинув в авіакатастрофі

Максим Красіков 8 червня 2024 11:09

Голосовий робот: майбутнє бізнес-комунікацій

Анна Старкова 7 червня 2024 09:35

Цифровізація МСП в Україні: рекомендації від Kharkiv IT Cluster

Olga Sukhorukova 4 червня 2024 18:30