Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стало відомо, в яких саме відділах відбулися скорочення у Google, Microsoft та Amazon

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
22 січня 2023 2 хвилин читання

Нещодавнє рішення Google звільнити 12 тис. співробітників продовжило тенденцію звільнень у великих компаніях. Тепер стало відомо, які саме відділи Google, Microsoft та Amazon зазнали скорочень.

Так, наприклад, скорочення у Google охопили майже всі підрозділи, зокрема такі проєкти, як Chrome, Search, Android і Google Cloud. Звільнили навіть деяких менеджерів, які заробляють від $500 тис. до $1 млн, зазначає The Verge.

Одним із підрозділів компанії, який майже не постраждав, був підрозділ Google Brain, який розробляє технологію машинного навчання.

У Microsoft звільняють 10 тис. людей з кількох студій з розроблення ігор. Скорочення відбулися у компанії Bethesda та студії 343 Industries, яка розробляє відому гру Halo. Водночас ігрова студія The Coalition, яка працює для Microsoft над іграми серії Gears of War, також постраждала.

Інші скорочення торкнулися команд Microsoft, які розробляють ігри змішаної реальності. Так, звільнили деяких співробітників, які працюють над гарнітурою HoloLens. Microsoft також закриває соціальну платформу віртуальної реальності AltspaceVR, яку вона придбала у 2017 році, а співробітники команди Microsoft з розроблення інструментів змішаної реальності кажуть, що їх усіх звільнили.

Amazon раніше підтвердила, що скоротили робочі місця у відділі пристроїв і сервісів. Згодом, на початку січня, керівник відділу апаратного забезпечення Дейв Лімп заявив в ефірі програми TechCheck на CNBC, що скоротили майже 2 тис. людей у його підрозділі, який є домом для таких продуктів, як Alexa і її пристрої для розумного будинку Echo. 

Звільнення також стосуються значної кількості співробітників, які працюють над проєктом доставки дронами Prime Air. 

Раніше SPEKA повідомляла, що компанія SoundHound, яка створює голосовий штучний інтелект, звільнила половину співробітників.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google святкує своє 25-річчя — відео

Юлія Мирська 3 години тому

OpenAI очікує підвищення оцінки компанії до $90 млрд

Юлія Мирська 3 години тому

Історія Google у датах та цитатах

Олександр Тартачний 6 годин тому

Google прибере базовий HTML-перегляд у Gmail у 2024 році

Артем Житкевич 19 годин тому

Google закриє Google Podcasts та переведе користувачів на YouTube Music

Артем Житкевич 23 години тому