Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стало відомо, в яких саме відділах відбулися скорочення у Google, Microsoft та Amazon

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
22 січня 2023 2 хвилин читання

Нещодавнє рішення Google звільнити 12 тис. співробітників продовжило тенденцію звільнень у великих компаніях. Тепер стало відомо, які саме відділи Google, Microsoft та Amazon зазнали скорочень.

Так, наприклад, скорочення у Google охопили майже всі підрозділи, зокрема такі проєкти, як Chrome, Search, Android і Google Cloud. Звільнили навіть деяких менеджерів, які заробляють від $500 тис. до $1 млн, зазначає The Verge.

Одним із підрозділів компанії, який майже не постраждав, був підрозділ Google Brain, який розробляє технологію машинного навчання.

У Microsoft звільняють 10 тис. людей з кількох студій з розроблення ігор. Скорочення відбулися у компанії Bethesda та студії 343 Industries, яка розробляє відому гру Halo. Водночас ігрова студія The Coalition, яка працює для Microsoft над іграми серії Gears of War, також постраждала.

Інші скорочення торкнулися команд Microsoft, які розробляють ігри змішаної реальності. Так, звільнили деяких співробітників, які працюють над гарнітурою HoloLens. Microsoft також закриває соціальну платформу віртуальної реальності AltspaceVR, яку вона придбала у 2017 році, а співробітники команди Microsoft з розроблення інструментів змішаної реальності кажуть, що їх усіх звільнили.

Amazon раніше підтвердила, що скоротили робочі місця у відділі пристроїв і сервісів. Згодом, на початку січня, керівник відділу апаратного забезпечення Дейв Лімп заявив в ефірі програми TechCheck на CNBC, що скоротили майже 2 тис. людей у його підрозділі, який є домом для таких продуктів, як Alexa і її пристрої для розумного будинку Echo. 

Звільнення також стосуються значної кількості співробітників, які працюють над проєктом доставки дронами Prime Air. 

Раніше SPEKA повідомляла, що компанія SoundHound, яка створює голосовий штучний інтелект, звільнила половину співробітників.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Коаліція винищувачів для України, суперкубок FPV Армії дронів та як сфотографувати Starlink в нічному небі. Ранкова SPEKA

Кіра Іванова 3 червня 2023 08:00

Netflix, Amazon, Disney кидають виклик новому закону щодо куріння в Індії

Артем Житкевич 2 червня 2023 20:15

Amazon надаватиме абонентам Prime в США мобільний зв’язок по $10

Кіра Іванова 2 червня 2023 17:25

Пентагон замовив «старлінки» Маску, військова допомога від Німеччини та як купити пиво долонею через Amazon One. Ранкова Speka

Кіра Іванова 2 червня 2023 07:00

Amazon One допоможе купувати пиво за допомогою долоні

Кіра Іванова 1 червня 2023 18:17