Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft оголосить про масові звільнення на цьому тижні

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 січня 2023 2 хвилин читання

Microsoft Corp. планує скоротити робочі місця у кількох інженерних підрозділах у середу, приєднавшись до групи технологічних гігантів, які масово звільняють персонал, оскільки галузь готується до тривалого спаду попиту.

Microsoft може оголосити про масові звільнення протягом наступних кількох днів. Про можливість того, що техногігант звільнить значну частину своєї робочої сили, вперше повідомила Sky News, а пізніше підтвердив Bloomberg.

За словами Sky, кількість скорочень становить приблизно 5% від 220 тис. співробітників компанії, або 11 тис. людей. У Bloomberg заявили, що не змогли з'ясувати масштаби звільнень, але повідомили, що вони вплинуть на «кілька інженерних підрозділів» і що вони будуть «значно більшими», ніж інші раунди скорочень, які проводила Microsoft за останній рік.

Представник Microsoft сказав Engadget, що компанія не коментує чутки та припущення.

Компанія довше, ніж багато інших технологічних лідерів, чекала значного скорочення персоналу. Наприклад, хмарний конкурент Amazon звільнив понад 18 тис. співробітників — найбільше скорочення за всю історію компанії. Meta оголосила про масове скорочення робочих місць минулої осені, а соціальна мережа Twitter Inc. тоді ж звільнила приблизно половину персоналу. На початку року виробник корпоративного хмарного програмного забезпечення Salesforce звільнив майже 10% працівників.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Nintendo припиняє продажі в eShop в росії

Артем Житкевич 7 годин тому

Виявлено вразливість у прошивці материнських плат Gigabyte

Артем Житкевич 8 годин тому

Бронювання, мобілізація, податки, ФОП в IT — головне з вебінару SPEKA

Олександр Тартачний 13 годин тому

Що треба знати про масштабування бізнесу в Україні. Кейс Uklon

Ivan Chornohor 15 годин тому

Конференція Apple WWDC 2023: що нам покажуть і де дивитись

Єлизавета Гогілашвілі 1 червня 2023 16:07