Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У США звільнені технічні працівники швидко знаходять нову роботу

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 грудня 2022 3 хвилин читання

Кількість вакантних місць в економіці зменшилася, але все ще значно перевищує кількість безробітних американців. Більшість звільнених невдовзі находять нову роботу.

Нове опитування показує, що більшість звільнених працівників технічної сфери знаходять роботу незабаром після початку пошуку, оскільки роботодавці продовжують підбирати працівників на жорсткому ринку праці. Близько 79% працівників, нещодавно прийнятих на роботу після звільнення у технологічній компанії, знайшли нову роботу протягом трьох місяців після початку пошуку, повідомляє The Wall Street Journal.

Майже четверо з 10 раніше звільнених працівників технічної сфери знайшли роботу менше ніж через місяць після початку пошуку.

«Незважаючи на масові звільнення, заморожування найму та скорочення витрат, які відбуваються у технологічному секторі, багато технічних працівників надзвичайно швидко знаходять нову роботу», — сказала Джулія Поллак, головний економіст ZipRecruiter.

Відкриті робочі місця в економіці — 10,3 мільйона — знизилися з рекордно високих показників, але значно перевищують кількість безробітних американців, створюючи можливості для працівників, які втрачають роботу, і тих, хто вирішує шукати іншу.

Ринок праці для технічних працівників сповільнюється, оскільки економіка загалом слабшає під тиском підвищення процентної ставки Федеральної резервної системи та високої інфляції. Звільнення та призупинення найму відбуваються у стартапах та великих технологічних компаніях, таких як Amazon і Meta, які активно наймали працівників на початку пандемії. Скорочення торкнулися працівників технічних спеціалістів, таких як інженери-програмісти, та інших корпоративних посад, зокрема рекрутерів.

Тим не менш, технологічних фірм, які скорочують персонал, все ще більше, ніж тих компаній, які продовжують наймати.

Нагадаємо, що за останні місяці багато техногигантів застосовували масові скорочення. Так, Meta звільнила 11 тисяч працівників, Amazon вирішив позбутися 10 тисяч співробітників, а HP заявив про скорочення біля 10% штату через зменшення попиту на персональні комп'ютери.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Техногіганти виділять американським та японським університетам $110 млн на ШІ-дослідження

Богдан Камінський 9 годин тому

США готуються до теракту після подій у російському «Крокусі»

Владислав Паливода 12 квітня 2024 10:25

Хакери кремля викрали паролі та секретні матеріали США, скориставшись доступом до Microsoft

Владислав Паливода 12 квітня 2024 09:38

Платформа BAZAR: новаторська допомога українським іммігрантам у США

Анна Старкова 11 квітня 2024 14:20

Google з’єднає США та Японію двома підводними кабелями за $1 млрд

Владислав Паливода 11 квітня 2024 12:33