Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Amazon може звільнити до 10 тис. співробітників

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
15 листопада 2022 2 хвилин читання

Раніше гіганти Twitter і Meta заявили про скорочення штату. Тепер до них може приєднатися й Amazon — вже цього тижня компанія може звільнити до 10 тис. людей.

Для Amazon 10 тис. співробітників — це 3% корпоративних посад і 1% від усієї робочої сили. Однак якщо інформація The New York Times підтвердиться, скорочення стануть найбільшими в історії компанії.

Як пише NYT, звільнятимуть людей, які працюють над Alexa (аналог Siri від Apple). Крім того, під скорочення можуть потрапити співробітники з роздрібних підрозділів.

Що відбувається зі співробітниками великих компаній?

Спад економіки США призвів до того, що технологічні гіганти сповільнили темпи наймання або взагалі призупинили набір нових співробітників. На початку пандемії COVID-19 Amazon отримала рекордне зростання доходів та інвестувала багато коштів. Однак цього року економіка США переживає нестабільні часи, тож багато компаній переглядають свої статті витрат.

Так, наприклад, Ілон Маск купив Twitter і одразу почав звільняти співробітників. За різними даними, під скорочення потрапили понад 7 тис. людей зі штату та понад 4 тис. контрактників. У цей час звільняти працівників почала і Meta Марка Цукерберга. Бізнесмен написав листа до команди, у якому скоротив понад 11 тис. співробітників. Також Meta вирішила зменшити дискреційні витрати та призупинить наймання до першого кварталу.

Звільнення можуть бути пов'язанні з падінням капіталів великих компаній. Раніше стало відомо, що ринкова вартість п'яти найбільших американських IT-компаній цього року сумарно впала майже на $4 трлн. Amazon взагалі досягла антирекорду: стала першою у світі публічною компанією, яка втратила $1 трлн ринкової вартості.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel в Ірландії запропонував 2000 робітникам тримісячну неоплачувану відпустку

Руслан Сорока 22 години тому

Керівник Amazon, відповідальний за Prime Video та Twitch, йде на пенсію

Руслан Сорока 23 години тому

Amazon надасть Україні послуги на $75 млн, ухвалений законопроєкт про е-довірчі послуги та NASAMS від США. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 2 грудня 2022 08:30

Amazon створив найреалістичнішу симуляцію мільйонного міста

Катерина Колонович 1 грудня 2022 16:14

Amazon надасть Україні послуги на суму $75 млн

Катерина Колонович 1 грудня 2022 13:12