Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intel в Ірландії запропонував 2000 робітникам тримісячну неоплачувану відпустку

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
4 грудня 2022 2 хвилин читання

Компанія Intel запропонувала неоплачувану відпустку значній частині свого ірландського персоналу, щоб зменшити витрати. Про це повідомляє Business Post.

Натепер в Ірландії на компанію працює приблизно 5 тис. людей, причому більшість із них базується на кампусі Leixlip у Кілдері. Представник Intel сказав Business Post, що ця програма добровільної відпустки дає Intel можливість «зменшити короткострокові витрати», пропонуючи співробітникам «привабливі варіанти відпустки».

У жовтні Intel підтвердила, що розглядає можливість скорочення робочих місць у всьому світі, намагаючись зменшити витрати у своєму бізнесі. Компанія зіткнулася зі спадом глобальних продажів ПК, що вплинуло на перспективи її бізнесу. Чиповий гігант повідомив про падіння продажів на 20% у річному обчисленні до $15,3 млрд у своєму останньому кварталі.

Судові позови також завдають шкоди Intel, оскільки нещодавно чипового гіганта зобов'язали виплатити майже $950 млн у справі про порушення патентів.

У звіті про прибутки наприкінці жовтня генеральний директор компанії Пет Гелсінгер сказав, що Intel «агресивно займається питаннями витрат і підвищення ефективності бізнесу». Ці «агресивні» кроки включають скорочення витрат на $3 млрд у 2023 році.

Багато технологічних компаній зараз звільняють своїх працівників, щоб скоротити витрати.

Раніше SPEKA повідомляла, що звільнення можуть бути спричинені падінням капіталів великих компаній. Раніше стало відомо, що ринкова вартість п'ятьох найбільших американських IT-компаній цього року загалом упала майже на $4 трлн. Amazon взагалі досягла антирекорду: стала першою у світі публічною компанією, яка втратила $1 трлн ринкової вартості.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Фінляндія відправить Україні військову допомогу, морський дрон уразив корабель рф, Intel анонсувала власний аналог ChatGPT. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 26 травня 2023 07:16

Intel анонсувала власний аналог ChatGPT — Aurora

Ольга Горбенко 25 травня 2023 15:39

Vodafone звільнить 11 тисяч співробітників протягом трьох років

Ольга Горбенко 17 травня 2023 19:15

Що очікує ринок чипів, якщо Китай вторгнеться до Тайваню

Ганна Гілова 5 травня 2023 13:28

Clubhouse звільнить половину співробітників і працює над оновленням проєкту

Руслан Сорока 28 квітня 2023 16:04