Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intel в Ірландії запропонував 2000 робітникам тримісячну неоплачувану відпустку

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
4 грудня 2022 2 хвилин читання

Компанія Intel запропонувала неоплачувану відпустку значній частині свого ірландського персоналу, щоб зменшити витрати. Про це повідомляє Business Post.

Натепер в Ірландії на компанію працює приблизно 5 тис. людей, причому більшість із них базується на кампусі Leixlip у Кілдері. Представник Intel сказав Business Post, що ця програма добровільної відпустки дає Intel можливість «зменшити короткострокові витрати», пропонуючи співробітникам «привабливі варіанти відпустки».

У жовтні Intel підтвердила, що розглядає можливість скорочення робочих місць у всьому світі, намагаючись зменшити витрати у своєму бізнесі. Компанія зіткнулася зі спадом глобальних продажів ПК, що вплинуло на перспективи її бізнесу. Чиповий гігант повідомив про падіння продажів на 20% у річному обчисленні до $15,3 млрд у своєму останньому кварталі.

Судові позови також завдають шкоди Intel, оскільки нещодавно чипового гіганта зобов'язали виплатити майже $950 млн у справі про порушення патентів.

У звіті про прибутки наприкінці жовтня генеральний директор компанії Пет Гелсінгер сказав, що Intel «агресивно займається питаннями витрат і підвищення ефективності бізнесу». Ці «агресивні» кроки включають скорочення витрат на $3 млрд у 2023 році.

Багато технологічних компаній зараз звільняють своїх працівників, щоб скоротити витрати.

Раніше SPEKA повідомляла, що звільнення можуть бути спричинені падінням капіталів великих компаній. Раніше стало відомо, що ринкова вартість п'ятьох найбільших американських IT-компаній цього року загалом упала майже на $4 трлн. Amazon взагалі досягла антирекорду: стала першою у світі публічною компанією, яка втратила $1 трлн ринкової вартості.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Німецький IT-гігант SAP звільняє 3 тисячі працівників

Руслан Сорока 26 січня 2023 16:39

Криза чи дорослішання. Що означають звільнення у світовому ІТ та як розвиватиметься ринок IT-зайнятості

Юлія Даниленко 26 січня 2023 14:49

EY звільняє співробітників у Німеччині

Катерина Колонович 26 січня 2023 13:37

«Скорочення стало несподіванкою». Що розповідає українка, яка потрапила під масові звільнення у Google

Руслан Сорока 24 січня 2023 20:41

Apple може уникнути масових звільнень співробітників — WSJ

Руслан Сорока 23 січня 2023 13:33