Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intel в Ірландії запропонував 2000 робітникам тримісячну неоплачувану відпустку

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
4 грудня 2022 2 хвилин читання

Компанія Intel запропонувала неоплачувану відпустку значній частині свого ірландського персоналу, щоб зменшити витрати. Про це повідомляє Business Post.

Натепер в Ірландії на компанію працює приблизно 5 тис. людей, причому більшість із них базується на кампусі Leixlip у Кілдері. Представник Intel сказав Business Post, що ця програма добровільної відпустки дає Intel можливість «зменшити короткострокові витрати», пропонуючи співробітникам «привабливі варіанти відпустки».

У жовтні Intel підтвердила, що розглядає можливість скорочення робочих місць у всьому світі, намагаючись зменшити витрати у своєму бізнесі. Компанія зіткнулася зі спадом глобальних продажів ПК, що вплинуло на перспективи її бізнесу. Чиповий гігант повідомив про падіння продажів на 20% у річному обчисленні до $15,3 млрд у своєму останньому кварталі.

Судові позови також завдають шкоди Intel, оскільки нещодавно чипового гіганта зобов'язали виплатити майже $950 млн у справі про порушення патентів.

У звіті про прибутки наприкінці жовтня генеральний директор компанії Пет Гелсінгер сказав, що Intel «агресивно займається питаннями витрат і підвищення ефективності бізнесу». Ці «агресивні» кроки включають скорочення витрат на $3 млрд у 2023 році.

Багато технологічних компаній зараз звільняють своїх працівників, щоб скоротити витрати.

Раніше SPEKA повідомляла, що звільнення можуть бути спричинені падінням капіталів великих компаній. Раніше стало відомо, що ринкова вартість п'ятьох найбільших американських IT-компаній цього року загалом упала майже на $4 трлн. Amazon взагалі досягла антирекорду: стала першою у світі публічною компанією, яка втратила $1 трлн ринкової вартості.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

TikTok планує масштабні звільнення

Владислав Паливода 22 травня 2024 13:10

Intel анонсує чипи Lunar Lake для ноутбуків із штучним інтелектом

Вікторія Рудзінська 21 травня 2024 09:01

Співробітники OpenAI, які відповідають за безпеку ІІ, звільняються з компанії

Анастасія Ковальова 19 травня 2024 12:57

США заборонили Qualcomm та Intel продавати напівпровідники для Huawei

Владислав Паливода 8 травня 2024 10:10

Акції виробника мікросхем Intel впали на 12% на тлі конкуренції з ШІ

Вікторія Рудзінська 26 квітня 2024 23:26