Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google звільняє 12 тисяч співробітників

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
20 січня 2023 2 хвилин читання

Техногігант Google скорочує штат приблизно на 12 тис. людей. Співробітникам у США, яких це стосується, вже надіслали листи з попередженням.

«За останні два роки ми спостерігали періоди різкого зростання. Щоб відповідати цьому зростанню та підтримувати його, ми найняли працівників для іншої економічної реальності, ніж та, яку ведемо сьогодні», — повідомив CEO Google Alphabet Сундар Пічаї.

Працівникам у США виплатять зарплату за два місяці. Окрім того, звільненим запропонують вихідну допомогу на чотири місяці плюс два тижні за кожний додатковий рік роботи у Google, а також бонуси за 2022 рік і час відпустки. Їм також нададуть шість місяців медичного страхування, послуги з працевлаштування та імміграційної підтримки.

За межами США компанія буде підтримувати працівників відповідно до місцевих законів. 

Нагадаємо, останнім часом всі великі IT-компанії вимушені масово звільняти працівників. Нещодавно про звільнення заявили у Microsoft. Кількість скорочень може становити приблизно 5% від 220 тисяч співробітників компанії, або 11 тис. людей. До того Amazon звільнив понад 18 тис. співробітників — це було найбільше скорочення за всю історію компанії. 

Meta оголосила про масове скорочення робочих місць минулої осені, а соціальна мережа Twitter Inc. тоді ж звільнила приблизно половину персоналу. Також на початку року виробник корпоративного хмарного програмного забезпечення Salesforce звільнив майже 10% працівників.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Zoom звільняє 15% співробітників і скорочує зарплату гендиректора на 98%

Катерина Колонович 17 годин тому

Українські стартапи на SXSW 2023, нові ліміти споживання електроенергії, Google представив конкурента ChatGPT. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 17 годин тому

Google представив конкурента ChatGPT — штучний інтелект Bard

Катерина Колонович 7 лютого 2023 10:37

NFT для ЗСУ, імпорт дронів без ПДВ та мита, запуск Starship у березні 2023 року. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 7 лютого 2023 08:30

Dell звільнить 6650 працівників через падіння продажів комп'ютерів

Катерина Колонович 6 лютого 2023 11:58