Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Amazon звільнить понад 18 тисяч співробітників

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 січня 2023 2 хвилин читання

Скорочення значною мірою припадає на роздрібну торгівлю та рекрутинг. Раніше вважалося, що скорочення торкнуться приблизно 10 тис. людей.

Amazon.com Inc. звільняє понад 18 тис. співробітників — це найбільше скорочення корпоративної робочої сили за всю історію компанії. Це свідчить про те, що спад технологічної галузі поглиблюється.

Головний виконавчий директор Енді Джассі оголосив про цей крок у середу, зазначивши, що він відповідає процесу річного планування компанії. Раніше очікувалося, що скорочення, які почалися торік, торкнуться приблизно 10 тис. людей. Скорочення будуть здебільшого у відділі роздрібної торгівлі Amazon і кадрових функціях, як-от рекрутинг, повідомляє Bloomberg.

Інвестори Amazon позитивно відреагували на останні спроби затягнути паски, припускаючи, що це може збільшити прибутки компанії. Акції піднялися майже на 2% наприкінці торгів після того, як Wall Street Journal вперше повідомив про план скорочень.

Звільнення 18 тис. працівників було б найбільшим скороченням для технологічних компаній під час нинішньої кризи, але Amazon також має найбільшу кількість робочої сили, ніж його аналоги з Кремнієвої долини. Станом на кінець вересня у компанії було понад 1,5 млн співробітників, тобто останні скорочення становлять приблизно 1% робочої сили.

Нагадаємо, що у листопаді Amazon заявляв про звільнення майже 10 тис. співробітників. Проте плани змінилися, тож роботу доведеться залишити майже удвічі більшій кількості працівників. Проте, як свідчать останні дані, звільнені технічні працівники у США швидко знаходять нову роботу. Тому принаймні скорочені айтівці Amazon не довго будуть безробітними.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

США та ЄС укладуть першу у своєму роді угоду про ШІ

Руслан Сорока 3 лютого 2023 19:38

Робітники Google у США влаштували акції протесту проти скорочення

Руслан Сорока 3 лютого 2023 18:56

Pinterest скорочує 150 співробітників

Катерина Колонович 2 лютого 2023 09:15

Fear the Reaper. Що відомо про безпілотники MQ-9, які американська General Atomics пропонує Україні за 1 долар

Юлія Даниленко 1 лютого 2023 14:47

PayPal звільнить 2000 співробітників

Катерина Колонович 1 лютого 2023 08:40