Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Amazon звільнить понад 18 тисяч співробітників

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 січня 2023 2 хвилин читання

Скорочення значною мірою припадає на роздрібну торгівлю та рекрутинг. Раніше вважалося, що скорочення торкнуться приблизно 10 тис. людей.

Amazon.com Inc. звільняє понад 18 тис. співробітників — це найбільше скорочення корпоративної робочої сили за всю історію компанії. Це свідчить про те, що спад технологічної галузі поглиблюється.

Головний виконавчий директор Енді Джассі оголосив про цей крок у середу, зазначивши, що він відповідає процесу річного планування компанії. Раніше очікувалося, що скорочення, які почалися торік, торкнуться приблизно 10 тис. людей. Скорочення будуть здебільшого у відділі роздрібної торгівлі Amazon і кадрових функціях, як-от рекрутинг, повідомляє Bloomberg.

Інвестори Amazon позитивно відреагували на останні спроби затягнути паски, припускаючи, що це може збільшити прибутки компанії. Акції піднялися майже на 2% наприкінці торгів після того, як Wall Street Journal вперше повідомив про план скорочень.

Звільнення 18 тис. працівників було б найбільшим скороченням для технологічних компаній під час нинішньої кризи, але Amazon також має найбільшу кількість робочої сили, ніж його аналоги з Кремнієвої долини. Станом на кінець вересня у компанії було понад 1,5 млн співробітників, тобто останні скорочення становлять приблизно 1% робочої сили.

Нагадаємо, що у листопаді Amazon заявляв про звільнення майже 10 тис. співробітників. Проте плани змінилися, тож роботу доведеться залишити майже удвічі більшій кількості працівників. Проте, як свідчать останні дані, звільнені технічні працівники у США швидко знаходять нову роботу. Тому принаймні скорочені айтівці Amazon не довго будуть безробітними.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Коаліція винищувачів для України, суперкубок FPV Армії дронів та як сфотографувати Starlink в нічному небі. Ранкова SPEKA

Кіра Іванова 10 годин тому

Netflix, Amazon, Disney кидають виклик новому закону щодо куріння в Індії

Артем Житкевич 21 годину тому

Amazon надаватиме абонентам Prime в США мобільний зв’язок по $10

Кіра Іванова 2 червня 2023 17:25

В США вперше у світі зробили рентген-знимок атома

Артем Житкевич 2 червня 2023 14:34

“Дрон, керований ШІ, намагався вбити оператора”: що відбулось насправді

Ганна Гілова 2 червня 2023 14:15