Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Компанія SoundHound, яка створює голосовий штучний інтелект, звільнила половину співробітників

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
16 січня 2023 2 хвилин читання

Це вже друге скорочення штату у SoundHound за останній час. Троє колишніх співробітників стверджують, що компанія запропонувала їм «жалюгідну» вихідну допомогу.

Компанія SoundHound, яка колись заявила, що хоче кинути виклик домінуванню Amazon та Google на ринку голосового зв'язку зі штучним інтелектом, скоротила приблизно половину персоналу. За даними Gizmodo, фірма звільнила приблизно 200 співробітників минулого тижня у межах реструктуризації компанії. Масові звільнення знаменують друге скорочення персоналу, яке SoundHound здійснила менш ніж за рік. У листопаді компанія звільнила 10% штату. До першого раунду скорочень у SoundHound працювало приблизно 450 людей, повідомляє Engadget.

Трійця колишніх співробітників скаржаться на «жалюгідну» вихідну допомогу. Вони стверджують, що пакет не містить медичне обслуговування, а має лише два тижні вихідної допомоги.

На початку 2022 року SoundHound вийшла на біржу через спеціальну компанію з придбання. Згідно з даними CrunchBase, натепер компанія залучила понад $300 млн. Серед клієнтів SoundHound Pandora, Mercedes-Benz і Snap.

«У результаті зміни економічних умов, зокрема високі відсоткові ставки, зростання інфляції та побоювання рецесії, компанії з нашим профілем стали менш бажаними», — розповів генеральний директор і співзасновник SoundHound Кейван Мохаджер. 

Нагадаємо, що за останні кілька місяців масові звільнення стали частим явищем у багатьох технологічних компаніях. На початку листопада материнська компанія Facebook Meta скоротила майже 13% робочої сили, внаслідок чого понад 11 тис. людей втратили роботу. Нещодавно Amazon розширив масштаби звільнень на всю компанію, скоротивши понад 18 тис. співробітників.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Зарплатний батл. Жінки vs чоловіки — кому платять менше і що з цим робити

Юлія Даниленко 25 жовтня 2023 11:11

Яким є пошук роботи в IT у 2023 році: статистика та дані ринку

Олександр Тартачний 23 жовтня 2023 14:25

Дослідника клімату звільнили за відмову користуватись літаками: вчений практикував низьковуглецеві подорожі

Олександр Тартачний 16 жовтня 2023 17:18

Масові скорочення IT-працівників: що потрібно врахувати роботодавцю, аби не порушити українське законодавство

Владислав Миронович 28 серпня 2023 13:30

Meta погрожує звільняти робітників, які не відвідують офіс

Богдан Камінський 21 серпня 2023 19:42