Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новозеландське державне радіо публікувало проросійську брехню про війну в Україні — розслідування

Артем Житкевич
Артем Житкевич
13 червня 2023 2 хвилин читання

Національне радіо Нової Зеландії почало розслідування через обвинувачення у поширенні маніпулятивної інформації про війну в Україні. Згідно з повідомленням Reuters, розпочато розслідування редагувань, які спотворювали зображення війни.

Результати розслідування показали, що державний медіаресурс займався неправомірним редагуванням матеріалів, що стосувалися війни в Україні. Редактори радіостанції систематично видаляли або змінювали ключові факти, що розкривали агресивні дії росії.

Загалом було відредаговано 16 матеріалів на веб-сайті національного радіо Нової Зеландії. Питання набуло розголосу після внесення змін до статті Reuters від 8 червня про використання слова «війна» в росії.

До статей було додано прокремлівські наративи: революцію на Майдані було названо «держпереворотом», експрезидента януковича назвали «обраним проросійським урядом». Також, у матеріалах стверджувалось, нібито «прозахідний уряд пригнічував етнічних росіян» та розповідалось про «стурбованість рф неонацистськими настроями в Україні».

Українська діаспора в Новій Зеландії висловили свою занепокоєність щодо такої поведінки національного радіо. Вони закликали до негайного розслідування та вжиття відповідних заходів для запобігання впливу пропаганди на інформаційну сферу.

Представники національного радіо Нової Зеландії визнали серйозність розслідування і зобов'язалися здійснити всі необхідні кроки для забезпечення об'єктивності та точності своєї інформації.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск поширює теорію змови про «Піцагейт» на тлі відтоку рекламодавців

Богдан Камінський 28 листопада 2023 19:58

Як комунікації врятували фриланс під час війни: кейс Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 28 листопада 2023 15:00

"Практика" розробляє броньовану евакуаційну машину на базі "Козак-7"

Максим Красіков 26 листопада 2023 15:30

Канада надасть Україні 11 тис гвинтівок та 9 млн набоїв

Максим Красіков 26 листопада 2023 14:00

Бойові втрати рф на 26 листопада 2023 року — Генштаб ЗСУ

Максим Красіков 26 листопада 2023 11:00