Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple надав жителям Австралії та Нової Зеландії функцію екстреного SOS

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
15 травня 2023 2 хвилин читання

З 15 травня Apple запустив функцію екстреного супутникового зв’язку для користувачів в Австралії та Новій Зеландії. У компанії заявили, що користувачі з iPhone 14 у регіоні можуть зв’язуватися зі службами екстреної допомоги та ділитися своїм місцерозташуванням із друзями та родиною у місцях, де немає мобільного зв’язку чи Wi-Fi. Про це пише Techcrunch.

Виробник iPhone оголосив про цю послугу під час запуску iPhone 14 у вересні минулого року та запустив її у США та Канаді в листопаді. Відтоді сервіс розширився до 12 країн, а сьогодні додалися ще дві. Наразі сервіс функціонує в Австрії, Бельгії, Канаді, Франції, Німеччині, Ірландії, Італії, Люксембурзі, Нідерландах, Португалії, Індії, Великій Британії та США.

Як активувати функцію екстреного SOS від Apple

Apple заявила, що екстрений звязок через функції супутника можна активувати, швидко натиснувши кнопку живлення пять разів, утримуючи кнопку живлення та гучності або набравши 000. Якщо користувач не має жодного з’єднання, система підкаже йому використовувати супутникові комунікації, відповівши на коротку анкету про надзвичайну ситуацію. Ця інформація разом із місцерозташуванням надсилається диспетчерам.

Система також нагадує користувачам спрямовувати iPhone до супутника, щоб надіслати повідомлення. У компанії заявили, що через низьку пропускну здатність супутникового зв’язку Apple стискає повідомлення в три рази, щоб його можна було швидко надіслати.

Якщо ви подорожуєте поза мережею та хочете повідомити родині про своє місцерозташування, то можете поділитися ним через програму Find My, навіть якщо ви не підключені до мобільної мережі чи мережі Wi-Fi. Для цього потрібно відкрити вкладення «Я» та вибрати «Надіслати моє місцерозташування» у розділі «Моє місцерозташування через супутник».

Конкуренти Apple — виробники телефонів Samsung, Oppo, Vivo та Xiaomi — також збираються незабаром представити функцію супутникового зв’язку на своїх пристроях.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Китайський виробник смартфонів Realme досяг позначки у 200 млн постачань

Юлія Мирська 27 листопада 2023 11:57

У жовтні 2023 року ринок смартфонів почав зростати вперше з червня 2021 року

Артем Житкевич 22 листопада 2023 21:57

Apple хоче самостійно розробляти датчики для камер та акумулятори

Артем Житкевич 21 листопада 2023 07:00

Apple Vision Pro вийде пізніше, ніж планувалося

Артем Житкевич 20 листопада 2023 21:37

Великі рекламодавці призупинили контракти з X через підтримку Маска антисемітського твіта

Богдан Камінський 18 листопада 2023 12:49