Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Opera випустила браузер із підтримкою ШІ

Артем Житкевич
Артем Житкевич
20 червня 2023 2 хвилин читання

Opera, розробник вебпереглядачів, оголосив про випуск  нового браузера, який має підтримку ШІ. Ця інноваційна функція сприятиме поліпшенню швидкості та персоналізації користувачів у використанні інтернету.

Нова функція ШІ, яка називається Aria, постачається у вигляді вікна бічної панелі та дозволяє користувачам ставити запитання та отримувати відповіді природною мовою, отримані на основі інформації, зібраної в інтернеті. 

ШІ вбудований безпосередньо у браузер і здатний аналізувати велику кількість даних, зокрема сторінку, на якій перебуває користувач, його звички перегляду та вподобання. За допомогою цього аналізу браузер може забезпечити персоналізовані рекомендації та підказки.

Створений у співпраці з OpenAI, Aria може підключатися до механізму генеративного штучного інтелекту ChatGPT, що дозволяє отримувати результати в реальному часі з інтернету. Також Aria підключається до всієї бази даних допоміжної документації Opera, що дає користувачам доступ до інформації про продукт. 

Він підключений до інтернету й не обмежується вмістом до 2021 року, що робить його більш привабливішою пропозицією, ніж стандартні рішення на основі GPT
Джулія Шиндзелорж, менеджер зі зв'язків із громадськістю в Opera
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ допоможе вивчити українську: Суспільне запустило навчальну онлайн-платформу

Артем Житкевич 3 години тому

ШІ для розваги — топ ресурсів, щоб згаяти час із штучним інтелектом

Олександр Тартачний 10 годин тому

Вартість Nvidia збільшилася майже до $2 трлн

Максим Красіков 10 годин тому

Google призупинить створення зображень людей на Gemini

Максим Красіков 11 годин тому

Reddit дозволить Google навчати ШІ-моделі на контенті своїх користувачів

Юлія Мирська 17 годин тому