Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft представила ШІ Copilot для роботи у Word та Excel

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
17 березня 2023 2 хвилин читання

Компанія Microsoft презентувала штучний інтелект наступного покоління Copilot, який полегшить роботу користувачів у програмах Office.

«Microsoft 365 Copilot — ваш другий пілот для роботи. Він поєднує можливості великих мовних моделей (LLM) із вашими даними в Microsoft Graph та програмах Microsoft 365, щоб перетворити ваші слова на найпотужніший інструмент продуктивності на планеті», — говориться у блозі Microsoft.

Copilot вбудований у програми Microsoft 365, якими ви користуєтеся щодня — Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams тощо — щоб розкрити творчі здібності, підвищити продуктивність та покращити рівень навичок. 

Як працює Microsoft 365 Copilot

Copilot у Word допоможе написати першу чернетку для редагування або повторення тексту, заощадивши години на пошук джерел та редагування. Copilot у PowerPoint створить красиву презентацію із вміста документа, який ви створили раніше. А за допомогою Copilot в Excel ви можете аналізувати тенденції та створювати візуалізації даних професійного вигляду за лічені секунди.

Окрім того, ШІ додали до бізнес-чатів. Бізнес-чат працює в LLM, програмах Microsoft 365 та ваших даних — календарях, електронних листах, чатах, документах, зустрічах та контактах. Ви можете надати йому підказки природною мовою, наприклад «Розкажіть моїй команді, як ми оновили стратегію продукту», і він згенерує оновлення статусу на основі ранкових зустрічей, електронних листів і чатів.

Нагадаємо, що раніше з'ясувалося, що заборона доступу до GitHub Copilot для українців була не обмеженням від Microsoft, а звичайною помилкою.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft інтегрує DALL-E 3 в чат Bing

Богдан Камінський 43 хвилини тому

Велике оновлення Windows 11 з підтримкою Copilot та RAR вийде 26 вересня

Богдан Камінський 1 годину тому

Голова Xbox прокоментував витік інформації про нові консолі: він розчарований

Богдан Камінський 3 години тому

Чого очікувати від Microsoft Surface Event цього тижня

Богдан Камінський 20 вересня 2023 12:19

Тестова версія Paint отримала підтримку шарів та зображень з прозорим фоном

Богдан Камінський 20 вересня 2023 10:04