Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

OpenAI наступного тижня запустить GPT Store – магазин GPT-застосунків

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
5 січня 2024 3 хвилин читання

OpenAI планує запустити магазин GPT-застосунків – користувацьких програм, заснованих на власних моделях штучного інтелекту, включаючи GPT-4, наступного тижня, 8-14 січня 2024 року.

Про це повідомив TechCrunch.

Компанія надіслала розробникам GPT-програм листа з нагадуванням про оновлені політики компанії та правила бренду GPT. Для розміщення в магазині застосунків GPT Store програми мають відповідати всім вимогам. Також розробники повинні підтвердити свій профіль користувача та переконатися, що їхні GPT опубліковані як «загальнодоступні».

OpenAI повідомила GPT-розробникам, що наступного тижня запускає GPT Store OpenAI повідомила GPT-розробникам, що наступного тижня запускає GPT Store

Про запуск GPT Store стало відомо під час першої щорічної конференції розробників OpenAI DevDay в листопаді 2023 року. В грудні запуск відклався, скоріш за все через кадрову бурю в менеджменті OpenAI, яка прогриміла в кінці листопада, майже відразу після конференції. Нагадуємо, тоді рада директорів OpenAI вигнала генерального директора Сема Альтмана, а потім повернула його через паніку серед інвесторів та працівників компанії.

Як створювати застосунки для GPT Store 

Для розробки GPT-застосунків не обов’язково мати досвід програмування, а ступінь простости чи складності залежить від бажання розробника. Наприклад, GPT можна навчити на колекції кулінарних книг – і тоді він буде відповідати на запитання про інгредієнти для певного рецепту. 

GPT також може використовувати власну кодову базу компанії, щоб розробники могли перевірити свій стиль або створити код відповідно до найкращих практик.

Розробники можуть описати простою мовою опції, які вони очікують від майбутнього застосунку, а GPT Builder, інструмент OpenAI для створення GPT, створить чат-бота на основі ШІ для виконання цих завдань. 

Невдовзі після DevDay розробники отримали можливість створювати та ділитися GPT-застосунками з іншими через веб-сайт ChatGPT, але не публікувати їх.

Плану монетизації GPT Store поки немає

Досі незрозуміло, чи матиме GPT Store будь-яку схему розподілу доходу серед розробників. У листопаді Альтман і технічний директор компанії Міра Мураті повідомили, що твердого плану щодо монетизації GPT немає.

В електронному листі OpenAI про майбутній запуск GPT Store також не згадується, чи розробники можуть розраховувати на платежі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft інвестує 6,69 млрд євро у нові центри оброблення даних в Арагоні, Іспанія

Вікторія Рудзінська 12 годин тому

AI несеться: боротьба з аудіодипфейками, багато оновлень від OpenAI та Anthropic

Владислав Миронович 14 червня 2024 18:30

Clearview AI: незвичайне врегулювання позову через розподіл частки в компанії

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 17:49

Picsart об'єднався з Getty Images для запуску безпечного генератора зображень ШІ

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 16:05

Microsoft відтермінував запуск Recall AI через проблеми з безпекою

Кіра Іванова 14 червня 2024 11:57