Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Дослідження «Фінтех у цифрах-2023»: ключові цифри

Ростислав Дюк
Ростислав Дюк Голова Правління УАФІК
18 липня 2023 2 хвилин читання

P2P — найбільш зростаючий в Україні cегмент платежів зі середньорічним темпом зростання у 57%. Специфіка його розвитку в Україні – розрахунки за товари та послуги у сфері електронної комерції. Про ці та інші цифри йде мова в дослідженні “Фінтех у цифрах-2023”, підготовленому Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній (УАФІК) за підтримки міжнародного фінансового сервісу NovaPay. Я хочу розповісти вам про його ключові цифри.

Головні результати дослідження «Фінтех у цифрах-2023»

Отже, ключові результати нашого дослідження:

  • сегмент платежів є головним драйвером розвитку всієї індустрії фінтеху не тільки в Україні, але й в усьому світі, куди спрямовано 50% інвестицій;
  • глобальний ринок електронної комерції впевнено зростає протягом останніх п'яти років, випереджаючи зростання глобального ВВП (в середньому на 17% кожного року проти 5%);
  • при цьому зростає і частка глобального ринку електронної комерції в глобальному ВВП (з 4,5% у 2017 р. до фактичних 6,3% у 2021 р. та прогнозних 9,0% у 2024 р.).

Україна активно інтегрується в європейську спільноту, але український фінтех вже давно є невіддільною частиною глобальної фінтех-екосистеми, адже кожна третя фінтех-компанія України вже працює на міжнародному ринку, а кожна восьма – на ринку Європи.

Ми в УАФІК очікуємо, що “Фінтех у цифрах-2023” стане путівником для взаємодії і розвитку і українських гравців фінтех-ринку, і європейських колег.

Звіт доступний до завантаження за посиланням. В ньому ви знайдете повну картину українського ринку фінансових технологій в поточному році. 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гроші на вітер: неприємна правда про просування вашої компанії в соцмережах

Владислав Миронович 8 грудня 2023 18:30

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 8 грудня 2023 17:20

Як українці ставляться до штучного інтелекту — дослідження Kantar Україна

Богдан Камінський 8 грудня 2023 16:56

Для 91% українців інтернет рівноцінний їжі — дослідження Мінцифри

Юлія Мирська 8 грудня 2023 16:15

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 8 грудня 2023 16:00