Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Mistral AI робить свою першу мовну модель безкоштовною

Юлія Мирська
Юлія Мирська
28 вересня 2023 2 хвилин читання

Mistral AI, французький стартап у галузі штучного інтелекту, випустив свою першу мовну модель, яка буде доступна для всіх користувачів безкоштовно, повідомляє TechCrunch.

Модель Mistral 7B доступна для завантаження різними способами, зокрема через 13,4-гігабайтний торент. 

Модель запустили під ліцензією Apache 2.0, яка не має жодних обмежень щодо використання чи відтворення, за винятком вимоги зазначення авторства. Це означає, що модель можуть використати будь-які користувачі, наприклад, великі корпорації або урядові організації, якщо вони мають систему, здатну запускати її локально, або готові витрачати кошти на необхідні хмарні ресурси.

Mistral 7B є наступним кроком у розвитку таких мовних моделей, як Llama 2, пропонуючи схожі можливості за значно менших обчислювальних витратах.

Основні моделі, як-от GPT-4, здатні виконувати більше завдань, але вони дорожчі та складніші у використанні, що робить їх доступними лише через API або віддалений доступ.

За словами Mistral, модель може бути використана безкоштовно, але для отримання розширених можливостей або доступу до додаткових функцій користувачам знадобиться платний продукт. Комерційна пропозиція буде надавати доступ як до самої моделі, так і до її внутрішнього коду.

Також команда Mistral активно працює над створенням рішень, які уможливлюють розміщення та використання моделі Mistral 7B на серверах компанії або у хмарних обчисленнях для підприємств, які бажають використовувати цю модель у своїх проєктах.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ прискорить відновлення ринку смартфонів

Артем Житкевич 1 грудня 2023 21:05

Уряд США змусив арабських інвесторів вийти з ШІ-стартапу Сема Альтмана

Артем Житкевич 1 грудня 2023 20:32

Amazon представила свій ШІ-генератор зображень Titan Image Generator

Артем Житкевич 30 листопада 2023 21:37

ChatGPT святкує річницю: гайд з роботи та корисні підказки

Олександр Тартачний 30 листопада 2023 15:04

Amazon анонсує новий чип для навчання ШІ

Юлія Мирська 30 листопада 2023 11:59