Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta представила нові ШІ-продукти на конференції Meta Connect

Юлія Мирська
Юлія Мирська
28 вересня 2023 3 хвилин читання

На щорічній конференції Meta Connect компанія оголосила про випуск нових ботів, функцій і продуктів на основі ШІ, які будуть доступні в застосунках для обміну повідомленнями, Meta Quest 3 і майбутніх розумних окулярах Ray-Ban Meta. Про це повідомляється на офіційному сайті Meta.

Всі технології штучного інтелекту базуються на ШІ-моделі Llama 2 з відкритим доступом, яку Meta випустила в липні 2023 року. Велика мовна модель розроблена для генерації тексту та коду відповідно до текстових підказок та навчається на основі загальнодоступних даних. Крім того Meta планує випуск нової ШІ-моделі Llama 3 у 2024 році.

Які нові ШІ-продукти Meta представила на  Meta Connect

Серед нових продуктів Meta які були представлені:

  • ШІ-стікери — завдяки Llama 2 і базовій моделі генерації зображень Emu, ШІ-інструмент миттєво перетворює текстові підказки користувачів на унікальні стікери. Нова функція буде доступна англомовним користувачам протягом наступного місяця у застосунках WhatsApp, Messenger, Instagram і Facebook Stories.
  • Функції restyle і backdrop дозволяють користувачам змінювати візуальні стилі та фон зображень за допомогою текстових описів та підказок. Незабаром функції з'являться в Instagram у США.
  • Meta AI Assistant — новий асистент у WhatsApp, Messenger, Instagram, а також в майбутніх смарт-окулярах Ray-Ban Meta та Quest 3. Він може здійснювати пошук інформації в інтернеті через Microsoft Bing, щоб надавати результати в реальному часі, а також миттєво створювати фотореалістичні зображення з текстових підказок.  
  • Чат-боти з ШІ на основі відомих людей — 28 чат-ботів з ШІ, засновані на відомих особистостях зі сфери спорту, музики, соціальних мереж та інших. Чат-ботам можна надсилати повідомлення в WhatsApp, Messenger, Instagram та Facebook. 
  • Meta AI Studio — платформа, яка дозволяє компаніям створювати свої власні чат-боти AI для обміну повідомленнями в застосунках компанії, включно з Facebook, Instagram і Messenger. Meta запускає цю функцію в альфа-версії і планує розширити її в 2024 році.
Meta представила нові ШІ-продукти на конференції Meta Connect - фото
Meta представила нові ШІ-продукти на конференції Meta Connect - фото
Meta представила нові ШІ-продукти на конференції Meta Connect - фото
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ прискорить відновлення ринку смартфонів

Артем Житкевич 1 грудня 2023 21:05

Уряд США змусив арабських інвесторів вийти з ШІ-стартапу Сема Альтмана

Артем Житкевич 1 грудня 2023 20:32

Майже 4800 акаунтів Facebook у Китаї видавали себе за американців, повідомляє Meta

Богдан Камінський 1 грудня 2023 14:52

Meta запустить Threads у Європі до кінця року

Артем Житкевич 30 листопада 2023 23:59

Amazon представила свій ШІ-генератор зображень Titan Image Generator

Артем Житкевич 30 листопада 2023 21:37