Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

MediaTek оголосив про співпрацю з Meta для інтеграції Llama 2 у свої продукти

Артем Житкевич
Артем Житкевич
23 серпня 2023 2 хвилин читання

MediaTek оголосив про партнерство з Meta, щоб використовувати її генеративну модель ШІ Llama 2 у своїх флагманських продуктах.

Партнерство дозволить MediaTek розробляти інноваційні застосунки з використанням генеративного ШІ, які можуть працювати безпосередньо на пристрої, не покладаючись на хмарні обчислення.

На відміну від більшості нейронних мереж, які базуються на хмарних обчисленнях, Llama 2 дозволяє застосункам генеративного ШІ працювати прямо на пристрої. Такий принцип надає низку переваг, а саме більш плавну роботу, підвищену конфіденційність, кращу безпеку, меншу затримку, роботу в зонах з низьким рівнем покриття та економію коштів.

MediaTek очікує, що застосунки генеративного ШІ з підтримкою Llama 2 будуть доступні з використанням нового чипсету, реліз якого відбудеться наприкінці 2023 року. Флагманське рішення буде оснащене оптимізованим програмним забезпеченням для роботи з нейромережею Meta та оновленим APU з магістральним пришвидшенням Transformer. 

Старший корпоративний віцепрезидент MediaTek заявив, що партнерство з Meta дозволить надавати апаратне та програмне забезпечення з набагато більшими можливостями у периферійних пристроях, ніж будь-коли раніше.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Європа регулює ШІ для світу

Олеся Дерзська 53 хвилини тому

Електромережі не витримують ШІ

Олеся Дерзська 2 години тому

Майбутнє штучного інтелекту — подкаст SPEKA «Що буде далі?» #1

Сергій Коноплицький 3 години тому

ШІ рятує слонів в Індії

Олеся Дерзська 5 годин тому

Інтерв’ю із CEO та CMO сервісу для продажу та обміну вживаного одягу Swapp

Анна Сергієнко 7 годин тому