Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft виграла суд у справі щодо купівлі Activision Blizzard

Богдан Камінський
Богдан Камінський
11 липня 2023 3 хвилин читання

Суддя в Каліфорнії відхилила запит Федеральної торгової комісії США (FTC) щодо блокування угоди між Microsoft та Activision Blizzard. Про це пише The Verge.

Антимонопольне провадження FTC все ще триває. Однак суддя Жаклін Скотт Корлі вислухала аргументи сторін та вирішила відхилити запит регулятора на попередню судову заборону.

Microsoft письмово, публічно і в суді взяла на себе зобов'язання зберегти Call of Duty на PlayStation протягом 10 років на паритетних умовах з Xbox. Вона уклала угоду з Nintendo, щоб перенести Call of Duty на Switch. І вона уклала кілька угод, щоб вперше розмістити контент Activision на кількох хмарних ігрових сервісах.
рішення суду у справі FTC проти Microsoft

Суддя сумнівається, що злиття може суттєво послабити конкуренцію. Згідно з ухвалою, наявні докази вказують на розширення доступу споживачів до Call of Duty та іншого контенту Activision.

Реакція сторін на рішення суду

Президент Microsoft Бред Сміт подякував суду за «швидке та ґрунтовне рішення». Сподівається, що інші юрисдикції продовжать працювати над своєчасним вирішенням цієї справи».

Activision Blizzard також привітали це рішення. За словами голови компанії Боббі Котика, злиття сприятиме конкуренції.

Представник FTC Дуглас Фаррар висловив розчарування вердиктом. За його словами, найближчими днями регулятор оголосить про наступний крок, щоб «продовжити боротьбу за збереження конкуренції та захист споживачів».

Наступні кроки Microsoft та Activision Blizzard

Рішення суду дозволяє Microsoft закрити угоду з Activision Blizzard до 18 липня. Проте компанії доведеться залишити ринок Великої Британії або домовитися з Управління з конкуренції та ринків (CMA) про переговори.

У квітні британський регулятор заблокував придбання Microsoft. Наразі компанія оскаржує це рішення в суді, слухання якого розпочнеться 28 липня.

Також FTC має шанс оскаржити рішення Корлі до 14 липня.

Опору з боку інших країн Microsoft та Activision Blizzard не отримали. Угоду схвалила більшість антимонопольних органів світу, в тому числі регулятори ЄС.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft інвестувала у французькій ШІ-стартап 2 млрд євро

Богдан Камінський 13 годин тому

Microsoft тестує встановлення патчів для Windows 11 без перезавантаження

Артем Житкевич 24 лютого 2024 13:32

Intel готова випускати компоненти для конкурентів

Артем Житкевич 23 лютого 2024 00:00

Meta і Microsoft попросили ЄС вплинути на нову політику Apple

Артем Житкевич 21 лютого 2024 23:47

Microsoft інвестує $2,1 млрд в Іспанію, щоб розширити інфраструктуру ШІ

Юлія Мирська 20 лютого 2024 12:53