Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Американський суддя заблокував злиття Microsoft та Activision Blizzard на $68,7 млрд

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко головна редакторка SPEKA
14 червня 2023 2 хвилин читання

Федеральна торгова комісія США (FTC) отримала тимчасову перемогу у боротьбі з Microsoft та Activision Blizzard. Федеральний суддя Едвард Дж. Давіла ухвалив рішення тимчасово заблокувати двом компаніям можливість закрити угоду на $68,7 млрд. 

Це блокування триватиме доти, доки суд не розгляне запит Торгової комісії, яка просить заборонити злиття Microsoft та Activision Blizzard, оскільки купівля розробника ігор піднесе Microsoft до статусу майже монополіста на ринку і дозволить їй отримати несправедливу, на думку регулятора, перевагу над конкурентними платформами, зокрема Xbox.

Раніше дві компанії повідомили, що вже готові закрити угоду про придбання, і визначили 18 липня кінцевою датою для закриття угоди. 

Суд, що має розглянути клопотання FTC, запланований на 22-23 червня, тож остаточне рішення не ухвалять принаймні до кінця цього місяця.

«Контролюючи контент Activision, Microsoft матиме можливість погіршувати і покращити його таким чином, щоб тиснути на конкурентів. Зокрема, йдеться про конкуренцію за якість продукції, ціну та інновації», — оголосили представники Торгової комісії. 

Microsoft та Activision Blizzard озвучили, що позов FTC їх не лякає. Microsoft повідомила у коментарі виданню Endgadget, що таке тимчасове обмеження навіть має сенс, адже воно тільки пришвидшить судовий розгляд. 

Нагадаємо, у травні 2023 року ЄС схвалив угоду про придбання Activision Blizzard, коли Microsoft пообіцяв, що продовжить випускати популярні ігри Activision Blizzard на конкурентних хмарних ігрових сервісах. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Блокнот» у Windows 11 отримає підрахунок символів

Богдан Камінський 6 годин тому

Американський регулятор перевірить співпрацю Microsoft та OpenAI

Богдан Камінський 7 годин тому

Регулятор Великобританії перевірить партнерство Microsoft та OpenAI

Артем Житкевич 8 грудня 2023 23:57

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 8 грудня 2023 22:10

росія використала Фродо Бегінса в антиукраїнській пропаганді

Юлія Мирська 8 грудня 2023 10:22