Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Activision доєдналась до позову Microsoft проти британського регулятора

Артем Житкевич
Артем Житкевич
9 червня 2023 2 хвилин читання

Компанія Activision Blizzard, виробник Call of Duty та багатьох інших відеоігор, отримала дозвіл долучитися до судової битви Microsoft із британським антимонопольним регулятором щодо його рішення заблокувати угоду на $69 млрд, повідомляє Reuters.

Microsoft оскаржує рішення Управління з питань конкуренції та ринків Великої Британії відхилити угоду, яке ухвалили у квітні через можливе завдання шкоди конкуренції на ринку хмарного геймінгу.

Activision доєднається до апеляції Microsoft наступного місяця. Це означає, що Activision також зможе висловити свої аргументи перед судом.

На попередньому слуханні у травні юристи Microsoft звинуватили Управління з питань конкуренції та ринків Великої Британії у тому, що воно є «відданим противником угоди» і заблокувало угоду з Activision, яка отримала схвалення від регуляторів, зокрема від конкурентного органу Європейського Союзу. Угода також заблокувала Федеральна торговельна комісія США, рішення щодо якого також оскаржує Microsoft.

Президент Microsoft Бред Сміт, який минулого тижня зустрівся з міністром фінансів Великої Британії для переговорів, заявив, що компанія прагне врахувати стурбованість регуляторів щодо придбання Activision. Питання подальшого розвитку судової битви та її впливу на майбутнє геймінгової індустрії залишається відкритим.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Регулятор Великобританії перевірить партнерство Microsoft та OpenAI

Артем Житкевич 7 годин тому

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 9 годин тому

росія використала Фродо Бегінса в антиукраїнській пропаганді

Юлія Мирська 21 годину тому

Microsoft Copilot отримав інтеграцію GPT-4 Turbo та DALL-E 3

Богдан Камінський 6 грудня 2023 14:08

Windows 10 отримає останнє оновлення безпеки у жовтні 2028 року

Богдан Камінський 6 грудня 2023 13:28