Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Баталії навколо угоди: директор Activision назвав рішення Великої Британії заблокувати угоду з Microsoft ірраціональним

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
28 квітня 2023 2 хвилин читання

Головний виконавчий директор Activision Боббі Котік назвав рішення Великої Британії заблокувати купівлю Microsoft його компанії за $69 млрд нераціональним. Партнери вже готують свою відповідь на рішення Британії та очікують, що процес апеляції піде на їхню користь. 

У середу, 26 квітня, Управління з питань конкуренції та ринків Великої Британії (CMA) вирішило, що ця угода дасть Microsoft несправедливу перевагу в індустрії хмарних ігор, які передбачають передачу відеоігор із центрів обробки даних на широкий спектр пристроїв.

CMA вважає, що Microsoft як власник Xbox не стане розміщувати на конкуруючих ігрових сервісах такі ігри Activision, як Call of Duty, Overwatch 2 та World of Warcraft. Це дозволить йому стати монополістом у сфері ігрових консолей і сервісів. 

Якщо Microsoft не виграє апеляцію, рішення Великої Британії може покласти край угоді. Котік сказав, що значення, яке CMA надає хмарним іграм, перебільшене: мобільні ігри займають набагато більшу частину світового ринку.

«Ідея про те, що ви якимось чином захищаєте усіх цих великих іноземних конкурентів від ринкової конкуренції, не має сенсу»
Боббі Котік, головний виконавчий директор Activision

Натомість Антимонопольний комітет України дозволив опосередковане набуття компанією Microsoft контролю над Activision Blizzard. Організація зауважила, що компанії не здійснюють господарську діяльність у сфері хмарних ігрових сервісів в Україні. Тому занепокоєння ЄК та причини блокування угоди у Великій Британії не є релевантними, щоб оцінити її вплив на динаміку конкуренції в Україні.  

Нагадаємо, на початку грудня Федеральна торгова комісія США також заблокувала купівлю Microsoft розробника відеоігор.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

OpenAI не надасть місце для представника Microsoft у новому складі ради директорів

Артем Житкевич 11 годин тому

Microsoft випустила різдвяний светр, присвячений Windows XP — фото

Артем Житкевич 29 листопада 2023 07:00

Paint у Windows 11 отримав генератор зображень DALL-E 3

Артем Житкевич 28 листопада 2023 22:34

Технічний директор Cray Стів Скотт приєднується до AMD

Артем Житкевич 28 листопада 2023 18:19

Найкращі ігри 2023 року, які вас точно зацікавлять

Назарій Присяжнюк 28 листопада 2023 08:00