Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Федеральна торгова комісія США блокує купівлю Microsoft розробника відеогри Warcraft

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
9 грудня 2022 2 хвилин читання

Агентство стверджує, що виробник Xbox отримає контроль над найпопулярнішими франшизами відеоігор. Це дозволить йому стати монополістом у сфері високопродуктивних ігрових консолей і сервісів.

Федеральна торгова комісія намагається заблокувати технологічному гіганту Microsoft Corp. придбання провідного розробника відеоігор Activision Blizzard, Inc. і його популярних ігрових франшиз, таких як Call of Duty. Вони стверджують, що угода на суму 69 мільярдів доларів, яка є найбільшою в історії Microsoft і найбільшою в історії індустрії відеоігор, дозволить Microsoft придушити конкурентів своїх ігрових консолей Xbox, повідомляє сайт комісії.

У сьогоднішній скарзі FTC вказала на факти придбання та використання Microsoft цінного ігрового контенту для придушення конкуренції з боку конкурентних консолей, включаючи придбання ZeniMax, материнської компанії відомого розробника ігор Bethesda Softworks. Microsoft вирішила зробити кілька ігор Bethesda, включаючи Starfield і Redfall, ексклюзивними продуктами Microsoft, незважаючи на запевнення, надані європейським антимонопольним органам, що у неї немає стимулів відмовлятися від ігор на конкурентних консолях.

Xbox Series S і Series X від Microsoft є лише одним із двох типів високопродуктивних ігрових консолей. Важливо, що Microsoft також пропонує провідну послугу підписки на вміст відеоігор під назвою Xbox Game Pass, а також передову хмарну службу потокової передачі відеоігор, згідно зі скаргою.

Нагадаємо, що навесні глобальні видавці відеоігор почали бойкотувати російський ринок. Так 5 березня компанія Activision Blizzard (видавець хітів Warcraft, Diablo, Call of Duty та інших) оголосила, що припиняє нові продажі власних продуктів у рф через війну проти України. Крім того, компанія подвоїла благодійні внески від співробітників на допомогу Україні. 

1
Прокоментувати
Sean Harris 09.12.2022, 04:28
Thank you for the good read. This is actually the first AAA video game where Respeecher was credited. However, earlier, the startup had already worked with large-scale and Hollywood projects, in particular, it created voices for Star Wars characters like the voice of Luke Skywalker in The Mandalorian and The Book Boba Fett and Darth Vader voice. For those interested, this is Respeecher's website: https://www.respeecher.com/
Інші матеріали

Британський регулятор може схвалити угоду Microsoft та Activision

Юлія Мирська 22 вересня 2023 14:42

Підписка GTA+ тепер включає безплатні ігри, починаючи з трьох ремастерів Grand Theft Auto

Богдан Камінський 22 вересня 2023 13:50

Cyberpunk 2077 з'явився в офіційній українській локалізації

Юлія Мирська 22 вересня 2023 12:56

Microsoft представила об’єднаний Copilot — ШІ-помічника для Windows, Microsoft 365 та Edge

Богдан Камінський 21 вересня 2023 19:48

Microsoft анонсувала ноутбуки Surface Laptop Go 3 та Surface Laptop Studio 2 — відео

Богдан Камінський 21 вересня 2023 19:12