Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta передчасно запускає Threads — власну версію Twitter

Богдан Камінський
Богдан Камінський
4 липня 2023 3 хвилин читання

Напередодні запуску конкурента Twitter компанія Meta відкрила доступ до цільової сторінки сервісу Threads зі зворотним відліком часу. Про це пише 9to5Google.

Згідно із повідомленнями, останні обмеження на кількість переглядів твітів змусили Meta прискорити запуск платформи. Спершу реліз планувався на кінець липня.

Увечері 3 липня порожня сторінка офіційного вебсайту платформи перетворилася у барвистий анімований зворотний відлік до офіційного запуску. Це має відбутися 6 липня о 17:00 за київським часом. 

Різним платформам показали різне. Наприклад, користувачі Android бачили повідомлення, що Threads «скоро буде доступний для Android». Водночас на iOS-пристроях було посилання прямо на сторінку передзамовлення застосунку в App Store.

На вебсайті для ПК користувачі бачили QR-код, який веде на ту саму сторінку.

Вебсайт Threads на ПК Вебсайт Threads на ПК

Особливості конкурента Twitter від Meta

Тим часом команда APK Insight вивчила ранню версію застосунку Threads для Android, яка передчасно з'явилася у Play Market на вихідних. У ній знайшли кілька ключових деталей про тісний зв’язок Threads з Instagram.

Наприклад, якщо користувач стежить за кимось в Instagram, йому не обов'язково стежити за ним у Threads. Однак можна автоматично підписатися на акаунти, які відстежуються в Instagram.

Налаштування конфіденційності також працюють несинхронно. Якщо користувач закрив свій профіль, не всі його підписники в Instagram зможуть автоматично стежити за профілем у Threads без відповідного дозволу.

Крім цього, акаунти в обох соціальних мережах тісно пов’язані. Вони використовують одне й те саме ім'я користувача, нікнейм та фото. Також заблоковані акаунти в одному сервісі будуть заблоковані в іншому.

Ще один аспект Threads — можливість підключення до децентралізованих соціальних мереж на кшталт Mastodon (відома як fediverse). Однак, можливо, ця функція з'явиться пізніше повноцінного запуску платформи.

Також вивчення коду застосунку показало, що Threads може мати вебдодаток.

Нагадаємо, SPEKA писала про Bluesky — альтернативу Twitter.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Хейт у соцмережах: чому його стає дедалі більше та як від нього захиститися

Владислав Миронович 10 червня 2024 17:00

WhatsApp анонсує нові ШІ-функції для платежів та чатів для бізнесу

Олеся Дерзська 7 червня 2024 15:44

Від соціальних мереж до криптогаманців: нова ера цифрових пріоритетів

Владислав Гринів 7 червня 2024 15:00

ЄС може запровадити жорсткі санкції проти Meta за порушення правил конфіденційності

Вікторія Рудзінська 6 червня 2024 09:43

Які соцмережі увійшли до топ-10 найпопулярніших у 2023

Владислав Паливода 5 червня 2024 22:04