Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

10 найпопулярніших ігор онлайн у 2023-му

Назарій Присяжнюк
Назарій Присяжнюк Журналіст SPEKA
10 червня 2023 7 хвилин читання

Онлайн-ігри стали невід’ємною частиною нашого життя. Завдяки ширшому доступу до інтернету та зростанню технологій ігри стали більш реалістичними, захопливими та соціальними. Вони не лише розважають, але й об’єднують людей з усього світу.

SPEKA розповідає, хто потрапив до топ 10 ігор онлайн у світі та чим вони сподобалися геймерам.

Топ 10 найпопулярніших ігор онлайн 2023 Топ 10 найпопулярніших ігор онлайн 2023

1. PUBG

Розробник
PUBG Corporation
Платформа
XBOX, iOS, PC, Android
Кількість онлайн-гравців
Понад 100 млн
Рік запуску
2018

Офіційний трейлер гри PUBG: BATTLEGROUNDS | Youtube

PUBG найпопулярніша гра онлайн 2022 року з величезною кількістю фанатів. Натхненна H1Z1, PUBG підкорила інтернет і зараз налічує понад 100 млн гравців. У PlayerUnknown's Battlegrounds до 100 гравців перебувають на території, де кожен має на меті залишитися останнім уцілілим у «Королівській битві». Для цього вони можуть воювати один з одним або переховуватися. Перемогти у грі можна, якщо гравці чи команда виживуть і вб’ють усіх ворогів.

2. Minecraft

Розробник
Mojang Studios
Платформа
Microsoft Windows, Mac OS, Linux
Кількість онлайн-гравців
Понад 95 млн
Рік запуску
2011

Офіційний трейлер гри Minecraft | Youtube

Minecraft — це легендарна онлайн-гра, яка зарекомендувала себе як одна з найуспішніших ігор усіх часів. У грі є кілька режимів, зокрема «Виживання», «Творчість» та «Пригоди». У режимі виживання гравці мають будувати власний світ, збирати ресурси, виживати від ворожих мобів та розвивати своє містечко. У режимі творчості гравці мають необмежений доступ до ресурсів та можуть будувати неймовірні споруди та ландшафти. Режим «Пригоди» пропонує захопливий сюжет та квести, які гравці можуть пройти.

3. Apex Legends

Розробник
Respawn Entertainment
Платформа
Microsoft Windows, PlayStation 4, XBOX
Кількість онлайн-гравців
50 млн на місяць
Рік запуску
2019

Трейлер події "Рівень загрози" гри Apex Legends | Youtube

Apex Legends спричинила чималий ажіотаж від моменту свого виходу. Це гра для тих, кому подобаються ігри з елементами бою, але не подобаються PUBG або Fortnite. Три гравці з кожного загону залишаються на острові, щоб шукати додаткові матеріали та зброю проти команд-суперників.

Переможе команда з найбільшою кількістю учасників. Apex Legends вважається однією з найкращих відеоігор про супергероїв 2022 року.

4. Fortnite Battle Royale

Розробник
Epic Games
Платформа
XBOX, iOS, PC, Android
Кількість онлайн-гравців
45 млн
Рік запуску
2017

Офіційний трейлер гри Fortnite Battle Royale | Youtube

Fortnite Battle Royale з’явилася у 2017 році, але набула популярності лише від 2018 року. Вона й досі лідирує за кількістю гравців і драматичними ефектами, але орієнтована лише на хлопців, тоді як PUBG — на представників усіх гендерів. Гра має більше можливостей, обладнання та ігрових етапів з набагато більшою кількістю гравців.

5. Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)

Розробник
Valve Corporation
Платформа
XBOX 360, OS X, Microsoft Windows, Playstation 3, Linux
Кількість онлайн-гравців
35 млн
Рік запуску
2012

Офіційний трейлер гри Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) | Youtube

CS:GO є однією з найпопулярніших ігор онлайн у світі. Ця гра здобула величезну популярність як серед професійних кіберспортсменів, так і серед звичайних гравців. Змагання з CS:GO організовуються на різних рівнях, від домашніх турнірів до великих міжнародних чемпіонатів.

Гравці розподіляються на дві команди, терористів і контртерористів, і змагаються у серії раундів. Терористи намагаються встановити та підірвати бомбу, а контртерористи повинні запобігти цьому або успішно розмінувати її. 

6. HearthStone

Розробник
Blizzard Entertainment
Платформа
XBOX, iOS, PC, Android
Кількість онлайн-гравців
30 млн
Рік запуску
2012

Трейлер гри Hearthstone | Youtube

HearthStone був невеликим проєктом компанії Blizzard Entertainment, але згодом став однією із найбільш популярних онлайн ігор. Суть гри полягає у збиранні колоди карт з різних будинків і сил. Кожна карта зменшує здоров’я та життя опонента для перемоги у грі.

Ця безкоштовна онлайн-гра спочатку мала назву Heroes of Warcraft, оскільки у ній є багато персонажів з оригінальної серії World of Warcraft. Заснована на Unity, ця гра отримала нагороду Британської академії ігор.

7. League of Legends

Розробник
Riot Games
Платформа
XBOX, iOS, PC, Android
Кількість онлайн-гравців
27 млн
Рік запуску
2009

Офіційний трейлер гри League of Legends | Youtube

League of Legends — онлайн-відеогра гра жанру MOBA (Multiplayer Online Battle Arena — Багатокористувацька онлайнова бойова арена) — динамічна змагальна командна онлайн-гра, що поєднує елементи рольової відеогри і стратегії в реальному часі. Ще одна класична гра, якою досі насолоджуються мільйони користувачів у всьому світі. Ігри в League of Legends відбуваються у вигляді окремих партій (сесій). Щоб зіграти гру у певному режимі, необхідно подати заявку і дочекатись автоматичного підбору гравців для наступної партії, що відбувається з урахуванням рейтингу гравця.

8. Call of Duty Mobile

Розробник
TiMi Studios
Платформа
Android
Кількість онлайн-гравців
Приблизно 15 млн
Рік запуску
2019

Офіційний трейлер гри Call of Duty: Mobile | Youtube

Якщо ви шукаєте по-справжньому захопливу онлайн-гру, вам варто спробувати культову мобільну версію Call of Duty. TiMi Studios співпрацювала з Activision для створення безкоштовного шутера від першої особи.

Зараз цією грою насолоджуються 15 млн активних щомісячних гравців по всьому світу. За рік після першого релізу в жовтні 2019 року гру було завантажено приблизно 270 млн разів. За цей період гра також отримала приблизно $480 млн доходу.

9. Among Us

Розробник
InnerSloth LLC, PlayEveryWare
Платформа
Nintendo Switch, Android, PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One, iOS, PlayStation 5
Кількість онлайн-гравців
8 млн
Рік запуску
2018

Офіційний трейлер гри Among Us | Youtube

Тепер можна без особливих зусиль отримати найкращі ігри онлайн безкоштовно. Усе, що вам потрібно зробити, це завантажити Among Us. Це багатокористувацька онлайн-гра на соціальну дедукцію, створена американською компанією InnerSloth та випущена у 2018 році. Вона отримала нагороду The Game Award за найкращу багатокористувацьку гру 2018 року. Гравці мають дві ролі: цивільні члени екіпажу і самозванці. Мета цивільних — знайти самозванців і нейтралізувати їх, а самозванців — убити всіх цивільних.

10. Call of Duty Warzone

Розробник
Activision
Платформа
PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Microsoft Windows
Кількість онлайн-гравців
6 млн
Рік запуску
2020

Офіційний трейлер гри Call of Duty: Warzone | Youtube

Call of Duty Warzone — це мультиплатформна безкоштовна гра онлайн у жанрі багатокористувацького шутера від першої особи і королівської битви, розроблена компаніями Infinity Ward і Raven Software і видана Activision.У грі є три основні режими — «здобич», «королівська битва» і «супроводження вантажу». За перший місяць її завантажили 50 млн гравців. Ви можете грати у неї на всіх найкращих ігрових консолях, зокрема на новій PS5.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Android 14 дозволить перетворити смартфон на веб-камеру

Артем Житкевич 34 хвилини тому

Google порівняла iPhone з пейджером

Артем Житкевич 13 годин тому

Не варто чекати Steam Deck 2 в найближчі два роки — інженер Valve

Артем Житкевич 16 годин тому

Британський регулятор може схвалити угоду Microsoft та Activision

Юлія Мирська 20 годин тому

Cyberpunk 2077 з'явився в офіційній українській локалізації

Юлія Мирська 22 години тому