Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Mastercard запустила ШІ-систему для виявлення шахраїв

Артем Житкевич
Артем Житкевич
6 липня 2023 2 хвилин читання

Компанія Mastercard розробила систему Consumer Fraud Risk на базі штучного інтелекту, яка дозволяє банкам більш ефективно визначати факти шахрайства і запобігати відправленню грошей їхніх клієнтів зловмисникам. Про це повідомляє Bloomberg.

Mastercard повідомила, що її систему виявлення шахрайства вже використовують дев'ять найбільших банків Великобританії, зокрема Lloyds Banking Group, Natwest Group та Bank of Scotland.

Для навчання системи Consumer Fraud Risk використовувався масив даних, отриманих під час п'ятирічної спільної роботи Mastercard з британськими банками щодо виявлення випадків шахрайства.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Як працює Consumer Fraud Risk

Система Mastercard на основі ШІ, використовуючи ці дані у поєднанні з аналізом інших відомостей, таких як номери рахунків, суми платежів, історія платників та одержувачів платежів, а також посилання одержувача платежів на рахунки, пов'язані з шахрайством, дозволяє банкам реагувати на інциденти в режимі реального часу та блокувати платежі до того, як кошти будуть направлені шахраю.

Система Consumer Fraud Risk за будь-якої спроби банківського переказу протягом півсекунди надає йому оцінку ризику від 0 до 999 аналогічно системі, яка вже використовується для виявлення шахрайських платежів за кредитними картками. Банк може комбінувати цю оцінку ризику зі своєю власною аналітикою, щоб визначити, наскільки ризикованою є транзакція і, за необхідності, заблокувати її до того, як гроші залишать жертву.

За оцінками британського банку TSB, який використовує ШІ-систему Mastercard, у масштабі всієї країни Consumer Fraud Risk дозволить заощадити британським банкам близько £100 млн на рік.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Китай ставить на паузу регулювання штучного інтелекту

Сергій Коноплицький 3 години тому

Компанія LG представила пакет програм до програмнокерованих транспортних засобів

Владислав Паливода 19 годин тому

YouTube Music тестує новий інструмент створення списків відтворення за допомогою ШІ

Вікторія Рудзінська 16 липня 2024 07:09

ШІ-асистент для відеопрезентацій: Google запускає Vids у Workspace Labs

Вікторія Рудзінська 16 липня 2024 07:08

«До того як OpenAI зможе досягти того рівня, який ми вже маємо, ми будемо глибоко інтегровані в mining-індустрію»: інтерв’ю з COO Beholder Даніїлом Лубкіним

Анна Сергієнко 15 липня 2024 18:03