Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Mastercard дозволить банкам торгувати криптовалютою

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
18 жовтня 2022 2 хвилин читання

Компанія Mastercard представила програму Crypto Source. Завдяки їй фінустанови зможуть надавати своїм клієнтам доступ до безпечних криптовалютних операцій та сервісів.

Згідно з дослідженням Mastercard, 29% респондентів у всьому світі зберігають криптовалюту як інвестиції, а 65% опитаних хотіли б, аби пов'язані з криптовалютами послуги надавала фінансова установа, де вони обслуговуються та до якої мають довіру.

Завдяки програмі Crypto Source банки-партнери Mastercard отримають доступ до широкого набору послуг з купівлі, зберігання та продажу окремих криптовалютних активів, а також до перевірених сервісів з ідентифікації, кібербезпеки та консультування. Крім того, доповненням до програми Crypto Source стане  Mastercard Crypto Secure — технологічне рішення, що забезпечує додаткову безпеку криптовалютної екосистеми та допомагає емітентам карток дотримуватися  регуляторних вимог.

Для підтримки нової програми Mastercard розширює партнерство з Paxos Trust Company, однією із провідних регульованих блокчейн-платформ. У межах партнерства Paxos надаватиме послуги з торгівлі та зберігання криптоактивів від імені банків, тоді як Mastercard за допомогою власних технологій інтегруватиме ці можливості у наявні банківські інтерфейси, забезпечуючи безшовний досвід взаємодії для споживачів.

Наразі Mastercard Crypto Source перебуває на стадії підготовки до запуску пілотних програм.

Нагадаємо, Google почне приймати криптовалюту через криптобіржу Coinbase.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Біткоїн сягнув позначки у $63 000, Ethereum — $3400 (оновлено)

Богдан Камінський 2 години тому

Вартість біткоїна перевищила $57 тис. вперше з кінця 2021 року

Юлія Мирська 27 лютого 2024 13:19

Як діти працюють в ІТ, стендап-комік вчить протидіяти шахраям, а бізнес змінив ставлення до криптовалюти: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 26 лютого 2024 16:00

Фінансові установи (нарешті) інтегрують крипту. Яке у цього майбутнє?

Павло Осадчук 23 лютого 2024 18:00

П’ять психологічних порад для ефективної торгівлі криптовалютою

Павло Осадчук 21 лютого 2024 15:00