Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Mastercard запускає сервіс на основі штучного інтелекту для блокування криптошахрайства

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
5 жовтня 2022 2 хвилин читання

Наступного вівторка Mastercard запустить новий продукт під назвою Crypto Secure, який допомагатиме банкам оцінювати ризик злочинності, пов'язаної з торговцями криптовалютами в її мережі. Сервіс працює на основі CipherTrace, стартапу безпеки блокчейнів Mastercard, придбаного минулого року.

Новий сервіс допоможе банкам виявляти та блокувати транзакції на криптовалютних біржах, схильних до шахрайства. Компанія вводить цю послугу на тлі зростання злочинності на ринку цифрових активів.

Crypto Secure використовує «складні» алгоритми штучного інтелекту для визначення ризику злочинності, пов'язаного з криптовалютними обмінами в платіжній мережі Mastercard. Система покладається на дані з блокчейну, загальнодоступний запис криптовалютних транзакцій, а також інші джерела.

Що відомо про Crypto Secure від Mastercard

Сервіс працює на основі CipherTrace, стартапу безпеки блокчейнів Mastercard, придбаного минулого року. CipherTrace, що базується у Менло-Парку, штат Каліфорнія, допомагає компаніям і державним установам розслідувати незаконні транзакції, пов'язані з криптовалютами. Його головними конкурентами є нью-йоркська фірма Chainalysis і Elliptic, що базується у Лондоні.

Сrypto Secure не ухвалює рішення щодо того, чи відмовляти певному криптоторговцю. Це рішення залежить від самих емітентів карток.  

Mastercard запускає цю послугу на тлі зростання злочинності на ринку цифрових активів. Згідно з даними аналітичної фірми Chainalysis, кількість криптовалют, які надходять у гаманці з відомими злочинними зв'язками, торік зросла до рекордних $14 млрд. А у 2022 році стався сплеск гучних шахрайств, спрямованих на криптоінвесторів.

Раніше ми повідомляли, що в Україні почали продаж пального за криптовалюту.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як криптовалюта допомагає фінансувати тероризм та як цього уникнути

Владислав Миронович 12 годин тому

Подбайте про кібербезпеку: вісім порад на час війни

Ivan Verstyuk 30 листопада 2022 15:00

Кінець гри для криптовалют? — The New York Times

Олександр Тартачний 29 листопада 2022 16:30

Криптозломи: до чого слід підготуватися до кінця 2022 року

Владислав Миронович 28 листопада 2022 15:30

Як побудувати освітнє ком'юніті під час війни: кейс компанії Crypto Crew

Вадим Короленко 28 листопада 2022 12:00