Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google почне приймати криптовалюту через криптобіржу Coinbase

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
12 жовтня 2022 2 хвилин читання

Компанія Google оголосила, що з 2023 року почне приймати криптовалюту як оплату за хмарні сервіси. Транзакції будуть здійснюватися через криптобіржу Coinbase.

Функція стане доступна на початку наступного року. Google планує приймати 10 видів криптовалют, які підтримує процесинговий сервіс Coinbase Commerce. Зокрема, це Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash та Dogecoin.

Google Cloud Platform спочатку прийматиме криптовалютні платежі від обмеженої кількості клієнтів, пов'язаних з децентралізованими та розподіленими веб-сервісами, які мають можливість проведення платежів за допомогою цифрових активів шляхом інтеграції з сервісом Coinbase Commerce. Йдеться про партнерів Coinbase, які оперують у сфері Web3.

Угода з Coinbase допоможе Google у розвитку хмарного бізнесу та підвищенні конкуренції у сегменті, де головні суперники пошукового гіганта поки що не дозволяють своїм клієнтам оплачувати послуги криптовалютою. Хмарний бізнес допомагає диверсифікувати Alphabet, материнську компанію Google у бік від реклами. На цей момент на цей сегмент припадає 9% загального обсягу доходу компанії, тоді як ще три роки тому хмарний бізнес приносив менше ніж 6% доходу.  

Ще один важливий момент угоди полягає в тому, що у рамках стратегічного партнерства біржа Coinbase використовуватиме Google Cloud замість Amazon Web Services для обробки даних блокчейну. 

Умови угоди не розголошуються, але відомо, що, як і в інших комерційних угодах, Coinbase отримуватиме певний відсоток від транзакцій, що проводяться.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як криптовалюта допомагає фінансувати тероризм та як цього уникнути

Владислав Миронович 12 годин тому

Google почав тестувати наскрізне шифрування у групових чатах

Катерина Колонович 3 грудня 2022 13:20

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 грудня 2022 09:30

Понад 100 тис. бізнесменів подали в суд на Google через рекламну політику

Руслан Сорока 2 грудня 2022 17:13

В Автралії Google та Facebook вже рік платять виданням за контент

Катерина Колонович 2 грудня 2022 10:58