Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вчися у «Барбі». Як залучити увагу цільової аудиторії без платного трафіку

В'ячеслав Юренко
В'ячеслав Юренко CEO 4Limes IT Company
3 серпня 2023 3 хвилин читання

Просування бізнесу в сучасному світі може бути захопливою креативною грою, якщо ви знаєте, за якими правилами грати. Сідайте зручніше та беріть нотатник, адже сьогодні ви дізнаєтеся, як використовувати інноваційні методи просування та привертати увагу вашої аудиторії без платного трафіку.

Вірусний маркетинг: посій ідею, збирай успіх

Відома промокампанія фільму “Барбі” — прекрасний приклад того, як вірусний маркетинг може привернути світову увагу. Вони створили тренд, спричинили вірусний ефект та залучили всіх до свого бренда, і це все без витрат на платний трафік.

Як вони це зробили? Вони об'єднались з іншими брендами, залучили глядачів активної участі (згадайте момент, коли всі приходили на сеанси фільму у рожевому одязі) та стимулювали інші бренди підтримувати й розвивати цей тренд. Такий підхід може стати вам у пригоді! 

Ось кілька прикладів, коли українські компанії підхопили цю хвилю тренду:

Джерело: Twitter

Джерело: Twitter

Соціальні медіахештеги: використання сили спільноти

Правильно обрані хештеги у соціальних медіа можуть зробити ваш контент відомим серед широкої аудиторії. Вони функціонують як маяки, що приводять людей до вашого контенту серед моря інформації. Приклад: замість просто #мода, спробуйте використати щось більш конкретне, як #літнямода2023 або #вінтажнийодягзима.

Такі теги допомагають визначити, про що йдеться у статті. Це корисно не лише пошуковій системі, але й користувачам, які шукають матеріали за набором слів.

Впливові бренди: ключ до аудиторії

Співпраця з впливовими брендами може бути вигідною для вас, оскільки вона може допомогти залучити нову аудиторію. Однак вибирайте їх обережно: вони повинні відповідати вашим цінностям та мати зв'язок з вашою цільовою аудиторією.

Знову повернемося до фільму “Барбі” та поглянемо, з ким вони створили колаборації.

BARBIE та AIRBNB

BARBIE та XBOX

BARBIE та FOREVER 21

Просування бізнесу — це не тільки про витрати грошей на рекламу. Це також про креативність, стратегію та розуміння вашої аудиторії. Іноді все, що вам потрібно, — це хороша ідея, правильний час та розуміння, як зробити її вірусною. Не бійтеся експериментувати та шукати нові, незвичайні шляхи просування вашого бренда. Успіх належить сміливим!

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Топ 4 тренди розвитку телеком-компаній у 2024 році — прогноз Асоціації IT Ukraine

Богдан Камінський 15 годин тому

Тенденції маркетингових комунікацій 2023 — дослідження ВРК

Богдан Камінський 16 годин тому

Тренди в органічному просуванні на YouTube: аналіз успішних кейсів

В'ячеслав Юренко 28 листопада 2023 12:15

Як рекламуватись на Різдво: поради Google, Meta та Spotify

Поліна Кедіс 27 листопада 2023 18:00

UAMASTER безплатно консультує з digital-маркетингу компанії, що допомагають ЗСУ

Богдан Камінський 27 листопада 2023 16:23